בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ח"כ מח'ול: חשד שישראל הוציאה להורג עצירים פלסטינים 
 
 
חדשות נענע 

שני פלסטינים נעלמו בעת מהומות בעיירה קבייה. ח"כ מח'ול מסתמך על עדות פלסטינית, וטוען: הם נעצרו חיים. צה"ל בתגובה: הם נהרגו בחילופי אש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ח"כ עיסאם מח`ול (חדש) טוען, כי צה"ל שבה בתחילת החודש שני צעירים פלסטינים באיזור ג`נין - ומאז נעלמו עקבותיהם. מח`ול טוען, כי הוא חושד שצה"ל הוציא את השניים להורג.
 
שני הנעדרים הם מחמוד חלאג`ה, בן 35 ואב לחמישה, וג`מאל תלייהי, בן 32 ואב לשלושה, שניהם מהעיירה קבייה, שבאיזור ג`נין.

ב-1 ביולי התפתח בעיירה עימות בין צה"ל לפלסטינים. מח`ול הציג היום עדות של תושב הכפר, לפיה בהשקיף מהגבעות שבסבחבה על העימות, וראה בבירור שני אנשים נעמרים על ידי חיילי צה"ל, ומועלים לג`יפ כשהם כבולים. פניהם לא נראו בבירור, אך מחול אומר כי אלו חייבים להיות חלאג`ה ותלייהי.

"אני חושש שהם הוצאו להורג בנוסח קו 300", אמר מח`ול בראיון לאתר האינטרנט ynet.

דובר צה"ל מסר בתגובה להאשמות כי השניים נהרגו בחילופי אש עם כוחות צה"ל.

"לוחמי חטיבת גולני שפעלו באותו לילה במסגרת פעילות יזומה בין הישובים גנים וכדים לבין מחנה `בזק` שבצפון שומרון, שטח הנמצא בשליטה בטחונית ישראלית מלאה (שטח C), זיהו חמישה מחבלים נעים לעברם" - לשון הודעת דובר צה"ל.

"במהלך חילופי האש שהתפתחו במקום נהרגו שניים מן המחבלים והשאר נמלטו לכיוון העיירה הפלסטינית קבטייה, הנמצאת בשטח בשליטת הרשות.

"בסריקות שנערכו לאחר האירוע נמצאו שתי גופות המחבלים כשעליהן כלי נשק. כמו כן נמצאו במקום מטענים, שהוטמנו בידי המחבלים ונוטרלו על ידי חיילי צה"ל. גופות המחבלים הועברו למכון לרפואה משפטית באבו כביר ויועברו לגורמי הביטחון הפלסטיני כפי שנעשה בעבר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by