בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אייסר תשתתף במחשוב אולימפיאדת בייג'ין 

אייסר תשתתף במחשוב אולימפיאדת בייג'ין

 
 
חדשות נענע 


החברה הודיעה, כי תשתתף בהקמת רשת המחשבים,במשחקים האולמפיים ב-2008 במידה ואלה יתקיימו בביג'ין; בנוסף הודיעה החברה כי תעניק חסות המוערכת בסכום של כ-100 מיליון דולר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יצרנית המחשבים אייסר, הודיעה הבוקר (חמישי), כי תעניק חסות בסך 100 מיליון דולר ותשתתף באופן פעיל בהקמת רשת המחשוב המורכבת והגדולה שתספק את שירותי המחשוב למשחקים האולמפיים ב-2008.
 
לפי הערכות מוקדמות, סיכוייה של בייג`ין לארח את המשחקים האולימפיים הם הגבוהים ביותר. את ההחלטה הסופית יקבע הוועד האולימפי היום בערב, במוסקבה.

זו הפעם השניה שחברת אייסר נותנת חסות למשחקים ספורטיביים בסדר גודל שכזה. הפעם הראשונה הייתה ב-1998, במשחקי אסיה. חברת אייסר, שהודיעה לפני מספר שבועות על מתן חסות לקבוצתו של אלאן פרוסט (פורמולה 1), מאמינה, כי מתן חסויות לתחרויות ספורטיביות, וחבירה לקונספט מוכר ומנצח, תשרת את מיצובה העסקי המחודש, כחברה המספקת מוצרי תוכנה וחומרה ידידותיים למשתמש.

ההודעה על הנכונות לתת חסות למשחקים האולימפיים, דומה במהותה לזו שנתנה יבמ באולימפיאדת סידני 2000.

מנכ"ל אייסר ישראל, פיטר לי: "אנחנו גאים להיות חלק מפרוייקט ספורטיבי בסדר גודל כמו זה של האולימפיאדה, ואנחנו מקווים כי בייג`ין אכן תארח את משחקי האולימפיאדה, במטרה לקדם את היחסים בין המזרח לשאר העולם.

השתתפות בהקמת רשת מחשבים בסדר גודל של האולימפיאדה מעידה כמובן על יכולותיה הייחודיות של אייסר, להתמודד עם היקפים אדירים ומתקדמים ביותר של מחשוב ותשתית".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by