בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סיסקו רכשה חברת טכנולוגיה אופטית ב- 150 מיליון דולר 

סיסקו רכשה חברת טכנולוגיה אופטית ב- 150 מיליון דולר

 
 
גיא גרימלנד, דה-נט

הטכנולוגיה מאפשרת לספקי תקשורת להגדיל את קצב העברת הנתונים בסביבת רשתות אופטיות עירוניות; העסקה צפויה להיסגר סופית ברבעון הראשון של 2002

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת סיסקו סיסאטמס הודיעה היום, כי רכשה את חברת אורורנטיקס מקליפורניה תמורת 150 מיליון דולר במניות. החברה מארצות הברית מפתחת טכנולוגיית סיליקון לרשתות אופטיות עירוניות בקצב של 10 ג`יגה בייט לשניה. לפי תנאי ההסכם סיסקו תרכוש בעלות מלאה בחברה והעסקה צפויה להיסגר סופית ברבעון הראשון של שנת 2002.
 
מנהל פיתוח עסקי בסיסקו ישראל, משה אליאס, אמר בתגובה לרכישה כי מדובר בצעד המחזק את פעילות הפיתוח של סיסקו בטכנולוגיות ניתוב לקצה הגבוה של השוק ומיועד לתת פתרון לגידול המהיר בתעבורת נתונים בסביבת רשתות עירוניות.

הטכנולוגיה של אורורנטיקס מנוצלת בעיקר ב"טבעות מידע עמיד" הידועות בשם RPR ונמצאות במרכז רשת התקשורת האופטית העירונית. ה- RPR מאפשר לספקי תקשורת ליצור רשתות עירוניות בעלות קצב העברת נתונים במהירות גבוהה, שמעבירות ביעילות כמות משמעותית של קבצי אינטרנט ונתונים. בנוסף, ה- RPR מבטיח שתעבורת IP על סיב אופטי לא תאבד במקרה של קטיעת הסיב מסיבה כלשהי. בכך הופכת את המידע הנשלח לעמיד ובנוסף מגדילה את הטכנולוגיה של סיסקו לתחום זה למהירה פי ארבעה.

סיסקו אף מתכננת להוציא תכנוני סיליקון של אורורנטיקס ברשיון לחברות המייצרות פתרונות אחרים מבוססי טבעות מידע עמיד במהירות 10 ג`יגה ביט לשניה. 52 עובדי החברה יצטרפו לקבוצת פיתוח שירותי IP לספקי תקשורת בסיסקו המנוהלת ע"י רולנד אקרה.

בעקבות ההודעה על הרכישה עלתה מניית סיסקו בכשישה אחוז לשער של 17.7 דולר למנייה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by