בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט השיקה את Visio 2002 

מיקרוסופט השיקה את Visio 2002

 
 
שושנה פורבס, דה-נט

הגרסה החדשה של תוכנת השרטוט מקדמת העברת מסרים חזותיים, תומכת בטכנולוגית ה- XML, אך אינה תומכת בעברית; מנהלת המוצר בארץ: טלאי מיוחד יצא בחודש ספטמבר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט ישראל הכריזה השבוע על זמינות תוכנת Visio 2002, גרסה חדשה ומתקדמת של תוכנה ליצירת דיאגרמות ושרטוטים עסקיים וטכניים. ההכרזה בישראל בוצעה במקביל להכרזה העולמית על הגרסה החדשה. בניגוד למה שנאמר בעבר הגרסה החדשה אינה כוללת תמיכה בעברית. טלאי מיוחד לעברית אמור לצאת בחודש ספטמבר.
 
מיקרוסופט בחרה לאחד את 4 הגרסאות הקודמות שהיו קיימות במוצר ל-2 במוצר החדש. לדברי מנהלת המוצר, רוני דביר, הגרסאות החדשות מכילות את מרבית האפשרויות שהיו קיימות בעבר.

ממיקרוסופט נמסר, כי הגרסאות החדשות מבטיחות שיפור דרמטי באיכות הגראפית וביכולת העברת המסרים החזותיים של המוצר. הקווים הגראפיים והטקסט חלקים יותר, הצבעים חיים יותר ותצוגת המסך של התרשימים ברורה יותר. בנוסף ניתן מעתה לייבא ל- Visio תמונות ממגוון מקורות רחב, כגון ה- Clip Organizer של אופיס XP, סורקים ומצלמות דיגיטליות ולטפל בהן מתוך היישום. הודות לאינטגרציה ההדוקה של Visio עם ה- Web, המשתמשים יוכלו לאתר מהר יותר את הצורות הנחוצות להם ולשלב אותן בשרטוטים שלהם. בנוסף, באפשרותם לפרסם תרשימי Visio בתור דפי Web ולהציג את המאפיינים הלא גראפיים של כל צורה בדפדפן.

"Visio 2002 כולל כלים חזותיים ידידותיים המהווים חלק חשוב במערך כלי התקשורת של איש העסקים", מסרה דביר, "הודות לכך מאפשרVisio לאנשי עסקים לבטא תפיסות חדשות, להעביר רעיונות מורכבים ולהמחיש חומר טכני באמצעות תמונות ברורות הניתנות להפקה ולעדכון בצורה קלה ופשוטה. העזרים העסקיים החזותיים הללו מעלים את ערך המסר התקשורתי ומסייעים להבטיח שכל הנוגעים בדבר יהיו ברי נגישות קלה ונוחה למידע".

מחירה של גרסת Visio Standard 2002 הוא 240 דולר ומחירה של גרסת Visio Professional 2002 600 דולר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by