בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק לניוזוויק: פלישה לשטחי הרשות - בומרנג 
 
 
חדשות נענע 

הדברים נאמרו בתגובה על פרסום זר לפיו מתכננת ישראל מבצע לחיסול הכוחות הצבאיים הפלסטינים;

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"התוכנית להיכנס לשטחי הרשות הפלסטינית צריכה להיות המפלט האחרון, ולהתממש רק אם כל התוכניות האחרות נכשלו" כך אומר ראש הממשלה לשעבר, אהוד ברק, בראיון שיפורסם בשבוע הבא בעיתון "ניוזוויק".

ברק אמר כי תוכנית כזו עלולה לפעול כבומרנג נגד ישראל, ולקדם התערבות בינלאומית וכפיית פתרון שיהיה נגד האינטרסים הישראליים.
 
אתר החדשות Ynet מדווח כי ברק העריך שלא יושג הסכם שלום עם ערפאת. "אדישותו של ערפאת לאבידות של פלסטינים היא סוג של טרגדיה" אמר ברק "אם הם היו חברה דמוקרטית, הם היו מחליפים אותו"
 

פעולה צבאית רחבת היקף

"ישראל תחסל את הכוחות הצבאיים הפלסטינים במבצע רחב היקף, אם וכאשר יתרחש פיגוע המוני נוסף" - כתב בסוף השבוע הביטאון הבריטי לענייני צבא ומודיעין, "ג`יינס מאגזין". ידיעה דומה פורסמה ביום חמישי ב"פוריין ריפורט"

להערכת העיתון, יגבה המבצע המתוכנן מאות אבידות לישראל ואלפי אבידות לפלסטינים. עוד טוען העיתון כי במסגרת הפעולה הצבאית יאלץ יו"ר הראשות הפלטינית, יאסר ערפאת, לעזוב את שטחי הראשות.

עוד נכתב כי ישראל מערכיה שמצרים, ירדן וסוריה ימנעו מלהגיב.

דובר מחלקת המדינה האמריקנית, ריצ`רד באוצ`ר, הגיב היום על הפרסום בהפתעה: "ישראל מעולם לא הציגה תכנית כזו לממשל האמריקני, ולא ניתנה לישראל כל הסכמה לבצע כזה דבר".

גם דובר צה"ל הכחיש את הדיווח.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by