בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האח הגדול סכינו שלופה 
 
 
חדשות נענע 

תוכנית הדגל המציצנית של רשת CBS עוררה סערה בארה"ב: אחד המתמודדים שלף סכין, והצמיד אותה לצוואר מתמודדת אחרת, כשהוא שואל: את חושבת שתכעסי אם אהרוג אותך ?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תוכנית הלהיט של רשת CBS, "האח הגדול", עוררה בסוף השבוע סערה בארצות הברית - דווקא בגלל מה שלא שודר בה: אחד המשתתפים הצמיד סכין לצווארה של משתתפת אחרת, ואיים עליה ברצח.
 
"האח הגדול" היא תוכנית מציאות (ריאליטי שואו), המשלבת בין ההרפתקה של "הישרדות" ובין הנוחות של הבית: המתמודדים נסגרו בבית אחד, זכו כל אחד למיטה - בחדרים שבהם בנים ובנות לנים במעורב - ומצביעים מדי שבוע על אחד מהם כזה שיפרוש מהתוכנית.

כאמור, עורר הפרק ששודר ביום חמישי האחרון עורר סערה גדולה: במהלך השבוע המצולם קיים המתמודד ג`סטין סביק, ברמן בן 26 מניו-ג`רזי, מפגש רומנטי עם המשתתפת קריסטה סטגל.

במהלך המפגש היו שניהם שתויים, וסביק הצמיד סכין לצווארה של סטגל, בהשמיעו משפט שהפך לסמן תרבותי מיד עם שחרורו: "אני הולך לשסע לך את הגרון. את חושבת שתכעסי אם אהרוג אותך ?".
 

"אסטרטגיה של בלבול"

מפיקי התוכנית נמנעו מלשדר את סגנון החיזור הייחודי של סביק, אבל תיארו אותו בפני הצופים. לאחר התקרית, הונחה סביק לעבור תחקיר בן 3 שעות אצל הפסיכולוגית של התוכנית, ומיד לאחריו הוצא מהבית בו שוהים המתמודדים.

סביק טען מאוחר יותר, כי כל התקרית היתה בדיחה סרת טעם. הוא הוסיף כי התנהגותו הבריונית לאורך התוכנית היתה חלק מ"אסטרטגיה של בלבול, שנועדה לגרום למתמודדים האחרים לקבל החלטות שגויות".

למרות העניין שעורר הפרק, מניבה התוכנית רייטינג נמוך מהציפיות: רק 9.2 מיליון צופים צפו בפרק ששודר ביום חמישי האחרון - למרות הסערה שחולל בארצות הברית. הסידרה המציצנית עדיין שומרת על ראש מחוץ למים, ומקדימה ברייטינג את התוכניות המתחרות, "ספיי טי.וי" ו"חברים", אבל הסימנים אינם מעודדים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by