בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שערוריה: המפיק נעלם ופסטיבל האייטיז בוטל 
 
 
חדשות נענע 


הזמרת סמנתה פוקס חזרה ללונדון בבושת פנים ללא גרוש, אמנים ישראלים מהשורה הראשונה ועובדי הפסטיבל נותרו מרומים והמומים; המפיק ממקום מחבואו: אני מתנצל, אדאג שכולם יקבלו את כספם חזרה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
באחת השערוריות המבזות ביותר בשוק הבידור הישראלי, בוטל בסוף השבוע פסטיבל האייטיז בכיכובם של סמנתה פוקס ואמנים ישראליים מהשורה הראשונה, כאשר מפיק הארוע, איציק דוידוביץ, הודיע כי אין לו כסף להמשיך את ההפקה ונעלם.
 
כוכבת העבר הבריטית, סמנתה פוקס, מצאה את עצמה בבית מלון בת"א כאשר כרטיס האשראי ששילם את הוצאותיה מבוטל וללא כסף לטיסה חזרה ללונדון. מאמצים של הרגע האחרון לארגן לה הופעה במועדון "דוגית" על מנת לממן את טיסתה חזרה, כשלו ולבסוף נתרם הכסף על ידי אחת מנותנות החסות לארוע.

האמנים הישראלים ועובדי ההפקה של הפסטיבל נותרו המומים ומרומים. העיתונות שפכה קיטונות הבוקר על המפיק הרמאי שעקבותיו נעלמו. מקורביו העריכו כי ירד למחתרת או טס לאמסטרדם. גורמים בשוק הבידור הישראלי חששו כי התקרית תזיק מאד ליכולת להביא אמנים זרים לישראל, כאשר מדובר במשימה קשה בין כה וכה.

הבוקר החליט דוידוביץ לצאת ממקום מחבואו ולטהר את שמו. בראיון לגל"צ אמר: "אני לוקח אחריות על מה שקרה, השקעתי ככל יכולתי, רציתי את הפסטיבל הזה, אני צריך זמן לקלוט מה קרה ואיך אפשר לתקן את זה. אני מתנצל בפני כל מי שנפגע מכך". עוד אמר דוידוביץ כי התנצל בפני סמנתה פוקס באימייל והיא מבינה את מה שקרה, וכי הוא מבטיח לשלם על עבודתו לכל מי שעבד איתו.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by