בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אן.טי.טי דוקמו בוחנת שיתוף פעולה עם גו-נקסט 

אן.טי.טי דוקמו בוחנת שיתוף פעולה עם גו-נקסט

 
 
מערכת דה-נט

נציג החברה היפנית,נפגש עם הנהלת גו נקסט; לאחרונה החלה החברה בשיתוף פעולה עם חברה אמריקאית ועתה היא בוחנת אפשריות בשוק האירופי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הבוקר (שני) פגשה הנהלת גו נקסט, שבשליטת חברת פלאפון וחברת סאני, בנציג חברת אן.טי.טי דקומו, מר ליי-הונג, העוסק בפיתוח שיתופי פעולה אסטרטגיים.
 
מנכ"ל גו נקסט, הרצל עוזר, הציג בפני ליי-הונג את היישומים והשירותים המתקדמים של החברה והביע תקווה כי שתי החברות יוכלו למצוא דרכים ליצירת שיתופי פעולה שיווקיים וטכנולוגייים.

ליי-הונג, דן עם חברי הנהלת גו נקסט בדרכים לשיתוף פעולה בין החברות. חברת גו נקסט היא החברה היחידה המשתמשת בפרוטוקול HTML, בדומה לפרוטוקול I-mode של דוקמו.

לאחרונה דיווחה גו נקסט על חציית קו 120 אלף הלקוחות, זאת תוך פרק זמן של פחות משנה. בחודש ינואר השנה דיווחה החברה על ירידה של 32 אחוז בהפסד התפעולי.

אן.טי.טי דוקמו היא אחת מחברות הסלולר הגדולות בעולם, והאינטרנט הסלולרי שלה, הידוע בשמו I-mode הפך לשירות פופלרי מאוד בשנים האחרונות.

על פי נתוני החברה ל- 61 אחוז ממשקי הבית ביפן יש גישה לאינטרנט באמצעות הטלפון הסלולרי, לעומת 59 אחוז המתחברים לאינטרנט באמצעות המחשב האישי.

החיבור בין ליי-הונג לבין גו נקסט נוצר לפני כחודש, בזמן ביקורו בכנס בנושא אינטרנט סלולרי שנערך בקאן, שם התוודע ליכולות הטכנולוגיות והשיווקית של החברה, והביע את התרשמותו נוכח מספר הלקוחות המרשים ומגוון היישומים המתקדמים.

לאחרונה החלה אן.טי.טי בשיתוף פעולה עם חברה אמריקאית ובתקופה האחרונה היא בוחנת שיתופי פעולה אפשריים עם חברות אירופיות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by