בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המכביה הממוחשבת הראשונה 

המכביה הממוחשבת הראשונה

 
 
אבי בליזובסקי, מערכת

אשד טכנולוגיות מידע, היולט פקארד ומיקרוסופט מחשבו את המכביה ה- 16; חברת CellAct תספק אפשרות לעדכון מיידי על תוצאות התחרויות באמצעות SMS

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת אשד טכנולוגיות מידע המתמחה בתחום מחסני נתונים, ניהול ידע, פיתוח לסביבות אינטרה-נט ואינטרנט, פיתחה את מערכת המידע למכביה ה-16, שנפתחה אמש בירושלים. המערכת פותחה על בסיס טכנולוגיית מיקרוסופט, ומבוססת על מגוון מוצרים ופתרונות של היולט פקארד.
 
חברת מחשוב ישיר ביצעה את כל עבודות התשתית (התקנות, SYSTEM, SECURITY וכו) ומארחת את מערכת המכביה בחוות השרתים שלה. כל מערכות המידע נשלטות באמצעות מערכת השליטה ובקרה של HP OpenView אשר משמשות לצורך ניטור המערכת. לחברת HP ניסיון מעשי בניהול ותפעול פרויקטים דומים (כמו למשל מחשוב אליפות העולם בכדור-רגל).

חברת בזק הקימה את רשת התקשורת הרחבה של המכבייה שאפשרה חיבור של מוקד המכבייה מגרשי הספורט והמלונות המארחים בקווים מהירים למערכת המחשוב.

העברת שידורי אירוע הפתיחה בוצע באמצעות חברת Virable את העברת השידורים של אירוע הפתיחה של המכבייה ותוצאות המשחקים באינטרנט בשידור חי ובזמן אמת, בטכנולוגיית של זרימת וידיאו (וידיאו-סטרימינג) והנפשה. חברות נוספות המשתתפות במיחשוב המכביה גם סיסקו, צ`ק פוינט, VNC, CellAct, V secure ועוד.

חברת VNC , המספקת פתרונות טכנולוגיים בתחום מערכות התוכנה, מערכת לניהול יומן האירועים בחדר המצב של המכבייה. באמצעות המערכת ניתן יהיה לשלוט, לנהל ולתחקר את כל אירוע בזמן אמת, מחדר המצב שם יושבים הנהלת המכבייה וכוחות הביטחון .

השידורים באינטרנט יועברו בטכנולוגיה שפותחה בחברת הסטארט-אפ הישראלית וויראבל ויתקיימו בפס צר של 56 Kbps . השידור מתוכנן להיות שידור חי מסוג Multicast וניתן יהיה לצפות בו מהאתר גם בהילוכים חוזרים ובצפיה באיחור.

בתוך כך הודיעה חברת CellAct, ספקית פתרונות שיווקיים סלולריים מקבוצת אלביט, כי היא תאפשר לצופים ולמשתתפים מישראל ומהעולם להתעדכן בזמן אמת על כל המתרחש באירוע. המערכת של החברה מסוגלת לשלוח הודעות SMS לכל המפעילים הסלולריים, אשר פועלים כל אחד בטכנולוגיית שידור שונה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by