בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אריקסון מודה: המכשירים הסלולריים שלנו פולטים קרינה 

אריקסון מודה: המכשירים הסלולריים שלנו פולטים קרינה

 
 
גיא גרימלנד, מערכת ד

החל מחודש אוקטובר יוכל כל לקוח לקבל מידע על רמת הקרינה הנפלטת ממכשירי הסלולר של החברה; אחראי תחום הבריאות באריקסון: "לא מדובר במדבקת אזהרה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יצרנית מכשירי הסלולר, אריקסון השבדית, הודיעה כי החל מחודש אוקטובר, היא תספק מידע על רמת הקרינה שמפיץ כל מכשיר סלולר של החברה.
 
אחראי תחום הבריאות באריקסון, מיק`אל ווסטמרק, הסביר כי הצעד ננקט כתוצאה מהסכם שהתקבל על ידי הוועדה האירופית לסטנדרטיזציה של מכשירי אלקטרוניים
CENELEC (European Committee for Electrotechnical Standardization). בוועדה שיתפו פעולה חברת נוקיה הפינית, חברה הסלולר האמריקאית מוטורולה וכאמור, חברת אריקסון. ארבעתן יחד הגיעו למדד מוסכם הקובע את רמת הקרינה המופצת.

"עבדנו יחד על העניין זה עם חברת נוקיה ומוטורולה. לא מדובר במדבקת אזהרה, אלא באינפורמציה שתיכלל במידע המחולק יחד עם הסברים טכניים אחרים, בכל חבילה של מכשיר נייד", הסביר ווסטמרק.

יש לציין כי בשנה שעברה, הגיש הניורולוג האמריקני, כריסטופר ניומן, תביעה כנגד מוטורולה, הטוענת כי שימוש במכשיר הסלולר שלו, הוביל לגידול סרטני במוחו. למרות שאריקסון ונוקיה לא הוזכרו בתביעה, כל שלושת החברות הכחישו בנחישות כי השימוש בטלפונים ניידים, מוביל לנזקים בריאותיים.

האינפורמציה על רמת הקרינה שמפיץ כל מכשיר, בעצם תכלול מידע על רמת האנרגיה שנקלטת בתאי גוף האדם ביחס של ואט לכל קילוגרם. מקדם הבטיחות הוא 2.0, בעוד שרוב מכשירי הסלולר מצביעים על ערכים בין 0.5 ל-1.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by