בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שר הביטחון דחה את ביקורו בארצות הברית 
 
 
חדשות  נענע

בן-אליעזר היה אמור להמריא מחר לארצות הברית, אולם דחה את הביקור באופן מפתיע בשל המצב הביטחוני; שרון יפגש היום עם השליח האמריקני המיוחד; בן אליעזר: ישראל אינה מתכוונת לפעול אישית נגד יאסר ערפאת או לכבוש שטחים פלסטינים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הצעד מפתיע בעקבות הפיגוע אמש (שני) בבנימינה ובשל המצב הביטחוני החליט שר הביטחון, בנימין בן-אליעזר לדחות את ביקורו בארצות הברית.
 
בן אליעזר היה אמור להמריא מחר בלילה ולהיפגש עם ראשי הממשל האמריקני, ובהם מזכיר המדינה האמריקני, קולין פאוול. עלתה גם אפשרות לפגישה עם הנשיא בוש. בתחילת השבוע הבא היה אמור שר הביטחון להיפגש שגם עם מזכ"ל האו"ם, קופי אנאן, בעניין הקלטת של חטיפת החיילים.
 

שרון יפגש היום עם השליח האמריקני המיוחד

בימים האחרונים הדגיש שר הביטחון כי ישנן התרעות חמורות לביצוע פיגועים, ואמר שערפאת אינו מונע את הטרור.

בצהרים יפגש שר הביטחון עם ראש הממשלה והם ידונו במצב. לשרון אמורה להיות פגישה היום עם השליח האמריקני המיוחד, דיוויד סאטרפילד, והוא צפוי לשהמיע בפניו דברים קשים בנוגע לטרור הפלסטיני.

שר החוץ, שמעון פרס, מכנס כעת את פורום ההסברה האסטרטגי של ישראל כדי לגבש את עיקרי מדיניות ההסברה.
 
 

בן-אליעזר: אין לישראל כוונה להתנקש בערפאת

בראיון, שמתפרסם הבוקר בעתון "וושינגטון פוסט", אומר שר הבטחון, בנימין בן אליעזר, שישראל אינה מתכוונת לפעול אישית נגד יאסר ערפאת או לכבוש שטחים פלסטינים.

שר הביטחון הדגיש כי הוא אינו רואה מצב, שבו תמוטט ישראל את התשתית הבטחונית של הרשות הפלסטינית. זאת למרות הלחצים, שמפעיל הימין בישראל. בן אליעזר הוסיף, עם זאת, שישראל תגיב על כל פיגוע פלסטיני בלי קשר להיקף הנפגעים.
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by