בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הידוק האבטחה בפסגת ה-G8 עקב נסיונות פיגוע 
 
 
חדשות  נענע

משטרת גנואה נערכת באופן חסר תקדים לאור מספר מעטפות נפץ שהתפוצצו בימים האחרונים ברחבי איטליה; חשש מהפגנות אלימות של עשרות אלפי מתנגדי הגלובליזציה עם פתיחת הכינוס ביום שישי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כוחות הביטחון בעיר ובבירה נערכים בכוחות מתוגברים על רקע מספר נסיונות פיגוע ברחבי איטליה, ומחשש להפגנות אלימות של עשרות אלפי אלפי מפגינים, מתנגדי הגלובליזציה, שאיימו לנקוט פעולות אלימות על רקע קיומו של הכינוס.


 
אתמול (רביעי) התפוצצה מעטפת נפץ בתחנת טלוויזיה איטלקית במילאנו, אשר בבעלותו של ראש ממשלת איטליה, ברלוסקוני. בפיצוץ נפצעה קל מזכירה בתחנה. שעות ספורות לפני כן נזרק בקבוק תבערה לתוך משרד כוח אדם בעיר והואשמה בכך קבוצה קומוניסטית.

גם ביום שני התפוצצה מעטפת נפץ נוספת בתחנת המשטרה בעיר גנואה עצמה. באירוע נפצע קל קצין משטרה. דובר משטרת גנואה, מסר כי מעטפת הנפץ הגיעה לתחנת המשטרה שבאחד הפרברים בשעה 10:30 בבוקר. שוטר שפתח את המעטפה נפצע קל בידיו ובפניו. לדברי ריו, אף גורם לא קיבל על עצמו את האחריות לאירוע.

בעקבות נסיונות הפיגוע הללו התהדקה האבטחה בעיר, והוצבו בה אלפי שוטרים וחיילים שתפקידם להבטיח את שלומם של המנהיגים המשתתפים בכינוס ה-G8.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by