בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אש בשטחים: פצצות מרגמה ברצועה וירי בגדה 

אש בשטחים: פצצות מרגמה ברצועה וירי בגדה

 
 
חדשות נענע 

האש ממשיכה לבעור היום בשטחים: מספר תקריות ירי נרשמו בגדה; 7פצצות מרמה נורו לעבר היישובים באזור רצועת עזה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
7 פצצות מרגמה נורו היום (רביעי) לעבר יישובים ישראליים. פצצת מרגמה נורתה אחר הצהריים לעבר מעבר קרני ברצועת עזה סמוך לגדר המערכת.

בצהריים נחתו שתי פצצות מרגמה נחתו צפונית לקיבוץ נחל עוז בשטח מדינת ישראל; קודם לכן נורו שתי פצצות מרגמה לעבר נצרים שבגוש קטיף; בכל התקריות איש לא נפגע ולא נגרם נזק.

בתוך כך, פלסטינים פתחו באש לעבר עמדת צהל בישוב היהודי בחברון. החיילים השיבו באש לעבר מקורות הירי.

בצהריים נפתחה אש לעבר רכב ישראלי באזור טול כרם בתווי כביש חוצה ישראל; אש נורתה גם לעבר משרדי התיאום והקישור בטול כרם; בכל התקריות איש לא נפגע.

תקריות אש גם בחברון: פלסטינים ירו מכיוון סמטאות השלאלה לעבר עמדת צה"ל ביישוב היהודי בעיר; איש לא נפגע והחיילים השיבו אש.

קודם לכן נפתחה אש גם לעבר בתי המתיישבים היהודים ב`בית הדסה`; איש לא נפגע וצה"ל השיב אש לעבר מקורות הירי בשכונת א-שייח` בעיר.

 
הבוקר נורו שתי פצצות מרגמה גם לעבר ההתנחלות רפיח-ים; לא היו נפגעים, ולא נגרם נזק.

אש נפתחה לעבר בתי הישוב היהודי בשכונת תל-רומיידה בחברון; לא היו נפגעים ולא נגרם נזק. חיילי צה"ל השיבו אש לעבר מקורות הירי, בשכונת א-שייח` בעיר.


 

מספר תקריות אש במהלך הלילה

במהלך הלילה הושלכו ארבעה רימונים לעבר מוצב צה"ל "טרמית", בגבול ישראל מצרים, סמוך לרפיח. רימון נוסף הוטל מאוחר יותר לעבר רכב משוריין של צה"ל סמוך למוצב. כמו כן נורתה לעבר המוצב אש מנשק קל. איש לא נפגע, ולא נגרם נזק. חיילי צה"ל השיבו באש לעבר מקורות הירי.

בגדה נורתה הלילה אש פלסטינית לעבר מחנה אדוריים שבשומרון, ולעבר ההתנחלויות בית חגי ופסגות. גם בתקריות אלו לא היו נפגעים או נזק, וחיילי צה"ל השיב באש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by