בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אינדונזיה: המתח גובר לקראת תום האולטימטום 

אינדונזיה: המתח גובר לקראת תום האולטימטום

 
 
חדשות נענע 

נשיא המדינה המוסלמית הגדולה בעולם מאיים, כי אם לא יופסקו הליכי הדחתו עד יום שישי, יכריז על מצב חירום. יו"ר הפרלמנט בתגובה: אם יוכרז מצב חירום, נדיח מיד את הנשיא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיאה של אינדונזיה, עבדולרחמן וואחיד, אמר אתמול (שלישי) כי במידה ויתפטר, חייב גם סגנו ויריבו, מגאוואטי סוקארנופטורי, לעשות כן.
 
וואחיד, העומד בפני הליכי הדחה, אמר כי הוא ומגאוואטי היוו עסקת חבילה בבחירות האחרונות. לפיכך, לדבריו, במידה שיעזוב את רסן השלטון, אסור למגאוואטי לתפוס את מקומו, וחובה עליו להתפטר.

"במילון שלי, אין הבדלה בין הנשיא לסגנו", אמר וואחיד באסיפת ציבור שבה נאם. "אם אחד יורד מהבמה, חייב גם השני לרדת". עם זאת, הבטיח וואחיד להמשיך ולהיאבק לצד מגאוואטי על החזקת השלטון עד תום תקופת כהונתם, בשנת 2004. "נעשה כל מאמץ להמשיך את הדואט", אמר.

כוחות האופוזיציה באינדונזיה, המדינה המוסלמית הגדולה בעולם, מנסים מזה זמן מה להדיח את וואחיד, ויקיימו שימוע בנושא ב-1 באוגוסט. בימים האחרונים איים וואחיד, כי במידה ולא יפסיקו הנסיונות להדיחו עד יום שישי בערב, יכריז על מצב חירום במדינה.

בתגובה אמר יו"ר הפרלמנט האינדונזי, כי יפעיל את הליכי ההדחה בתוך שעה מהרגע שיכריז וואחיד על מצב חירום. חברי פרלמנט מהאופוזיציה מתרכזים בבירה ג`קרטה, נכונים לממש את איומו של היו"ר.

האבטחה בג`קרטה תוגברה באופן מאסיבי, ו-6000 חיילים הוצבו לשמירת בניין הפרלמנט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by