בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קריאות לנקמה בהלוויית הפלסטינים שנרצחו בפיגוע 
 
 
חדשות  נענע

ארגון מתנחלים יהודי נטל אחריות על הפיגוע; הממונה על ההסברה ברשות הפלסטינית: כנופיות המתנחלים הן הפרצוף האמיתי של שרון וממשלתו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בכפר אידנא נערך בצהרים (שישי) מסע הלוויה של שלושת הפלסטינים שנהרגו אמש ליד חברון. ארגון מתנחלים יהודי נטל אחריות על הפיגוע.
 
בהלוויה נשמעו קריאות "מוות למתנחלים" ו"מוות לישראל". גורמים פלסטיניים העריכו כי בהלוויה ישתתפו יותר מ-100 אלף איש, ובהם אנשי מנגנוני הביטחון הפלסטיניים.
 

רג'וב: הפשע לא היה מתבצע ללא תמיכת הדרג המדיני והבטחוני

מפקד מנגנון הביטחון המסכל בגדה, ג`יבריל רג`וב, אומר כי "הפשע המכוער של המתנחלים נגד הפלסטינים אתמול בחברון, לא היה מתבצע ללא כיסוי ותמיכה מלאים של הדרג המדיני והביטחוני בישראל".

רגוב הוסיף כי "ההתנחלויות הן סרטן בגוף העם הפלסטיני".

יאסר עבד ראבו, הממונה על ההסברה ברשות הפלסטינית, אמר היום בראיון ל"קול פלסטין", כי כנופיות המתנחלים הן הפרצוף האמיתי של שרון וממשלתו.

"ישראל משתמשת במתנחלים כחזית הגנה לפעולות נגד הפלסטינים, תוך גיבוי מלא של צה"ל וכוחות הביטחון הישראלים, הפועלים בגדה וברצועת עזה", טען עבד ראבו בראיון.
 
 

רנטיסי: נמשיך בג'יהאד

עבדל עזיז אל רנטיסי, ממנהיגי החמאס, אמר היום בתגובה לפיגוע, כי "חמאס תמשיך בג`יהאד עד לעצמאות".

רנטיסי, שדיבר בשיחת טלפון ששודרה בעת הפגנה של פליטים פלסטינים בלבנון, הוסיף כי החמאס ימשיך בהתנגדות בכל האמצעים, "כולל פצצות מרגמה, פיגועי התאבדות וירי.

כ-3,000 פליטים פלסטינים השתתפו בהפגנה, שנערכה במחנה פליטים מזרחית לעיר צור. המפגינים שרפו דגלים של ישראל וארצות הברית, וקראו להמשיך "להילחם במדינה היהודית".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by