בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ערפאת: על מנהיגי המדינות המתועשות להורות לישראל להפסיק את תוקפנותה  
 
 
חדשות נענע 

אמר את הדברים ברמאללה, בסיום פגישתו עם שליח רוסיה לאיזור; שרי החוץ של ה-G8 קראו ביום חמישי לשליחת משקיפים לאיזור; ארה"ב מעוניינת לשלוח משקיפים מטעמה, אך ישראל מתנגדת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"על ראשי המדינות המתועשות להורות לישראל להפסיק את תוקפנותה כלפי הפלסטינים" - כך אמר בצהריים (שבת) יושב ראש הראשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, בסיום פגישתו עם שליח רוסיה למזרח התיכון, אנדריי וודובין. 
"פעולת ישאל בבית לחם" טען ערפאת "נועדה להסלים את המצב, כדי לשפר את מעמדה של ישראל בדיוני ראשי המדינות המתועשות".

ועידת המדינות המתועשות, הG8-, מתקיימת בסוף השבוע הזה בגנואה, איטליה. ביום חמישי נערכה ישיבה בדרג שרי החוץ של שמונה המדינות המתועשות. בישיבה זו קראו שרי החוץ לשליחת כח משקיפים בינלאומי לאיזור, על מנת לפקח על הפסקת האש, בהסכמת שני הצדדים.

הנושא אמור לעלות לדיון גם היום, בישיבת פורום מנהיגי ה G8-.

 
 

פאוול: תנו לשלוח משקיפים לאיזור

מזכיר המדינה האמריקני, קולין פאוול, הודיע היום כי ארה"ב מוכנה לשלוח משקיפים לשטחים, על מנת לפקח על תקופת הצינון וכי הדבר יועיל הן לישראל והן לפלסטינים. עם זאת, ציין פאוול כי המשקיפים יישלחו רק אם שני הצדדים יסכימו לכך.

ראש הממשלה אריאל שרון הודיע כי ישראל עומדת בסרובה המוחלט להצבת משקיפים. עם זאת, שר הבטחון בנימין בן אליעזר אמר אמש, כי אם ישראל תיאלץ להסכים, תדרוש כי המשקיפים יהיו אמריקניים בלבד.

שר הביטחון נפגש ביום חמישי עם עמיתו האמריקני דונלד ראמספלד, והעביר באמצעותו בקשה לסיוע בטחוני מיוחד מארה"ב, בהיקף של 800 מיליון דולר. ראמספלד אמר כי הנושא יישקל בממשל האמריקני.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by