בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פרס: לישראל זכות וטו על ההצעה |לשיגור משקיפים 
 
 
חדשות נענע 

"אנחנו מוכנים למעקב אמריקני, אבל לא למשקיפים כמו בלבנון" אמר שר החוץ; אמש הצהירה ארה"ב כי תפעיל לחץ על ישראל לקבל את המלצת מנהיגי ה-G8 להצבת משקיפים בינלאומיים בשטחים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר החוץ, שמעון פרס, אמר הבוקר (ראשון) כי ישראל מתנגדת לשיגור משקיפים לשטחים, ומכל מקום יש לה זכות וטו על כל הצעה בענין. גם ראש הממשלה, אריאל שרון, מביע הסתייגות מהענין. שרון טען בישיבת הממשלה, כי הצעה כזו כלל לא הוגשה לישראל ולכן היא לא עומדת על הפרק.
 
 
"אנחנו לא שוללים מעקב אמריקני" אמר פרס "אבל אנחנו לא מסכימים למשקיפים כמו אלה שבלבנון, שיהפכו את זה לסכסוך בינלאומי". פרס הוסיף ואמר שטרם הגיעה לישראל הצעה מפורשת.
 

ערפאת: יש להפעיל לחץ על ישראל

אמש הודיעה ארה"ב למשתתפי ישיבת המדינות המתועשות כי תפעיל לחץ על ישראל, על מנת שזו תסכים לשליחת כח משקיפים בינלאומי לאיזור.

הדברים נאמרו למנהיגי הG8- שדנים הערב בהחלטת שרי החוץ של שמונה המדינות, לשלוח משקיפים לשטחים.

יושב ראש הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, קרא אתמול לראשי המדינות המתועשות "להורות לישראל להפסיק את תוקפנותה כלפי הפלסטינים".

"פעולת ישראל בבית לחם" טען ערפאת "נועדה להסלים את המצב, כדי לשפר את מעמדה של ישראל בדיוני ראשי המדינות המתועשות".

הדברים נאמרו בסיום פגישתו עם שליח רוסיה למזרח התיכון, אנדריי וודובין.

ועידת המדינות המתועשות, הG8-, מתקיימת בסוף השבוע הזה בגנואה, איטליה. ביום חמישי נערכה ישיבה בדרג שרי החוץ של שמונה המדינות המתועשות. בישיבה זו קראו שרי החוץ לשליחת כח משקיפים בינלאומי לאיזור, על מנת לפקח על הפסקת האש, בהסכמת שני הצדדים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by