בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חשש לביטול הופעת האיחוד של הג'קסונים 
 
 
חדשות נענע 

לאחר ששניים מהאחים הצהירו בפומבי כי מחיר הכרטיס (2500 דולר) מופרז, וג'רמיין אף הכריז כי לא יופיע בשל כך; מפיק הארוע: הג'קסונים יתאחדו גם בלעדיו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ג`רמיין ורנדי ג`קסון, שניים מאחיו של מייקל ג`קסון, הצהירו בפומבי אמש (שישי) כי מחירי הכרטיסים שנקבעו להופעת האיחוד של האחים ג`קסון, מופרזים. במכתב שפרסמו האחים מציין ג`רמיין, כי לא חתם על חוזה להופיע בהופעת האיחוד, אך מדגיש כי לא מדובר כאן בקרע בין מייקל לאף אחד מבני משפחתו.
 
ערכו של כרטיס לאחת משתי ההופעות של האחים במדיסון סקוור גרדן בניו יורק בתחילת ספטמבר, עומד על 2500 דולר. "מחיר זה שגובים מקדמי המכירות של הארוע ימנע מהמעריצים הנאמנים ביותר מלהגיע להופעה" אומרים האחים. "זה מביך שאף ארגון צדקה לא יפיק תועלת מארוע חשוב כל כך" הוסיפו האחים. מפיק הארוע, דיוויד גסט, הצהיר מצדו כי הג`קסונים יתאחדו גם בלי ג`רמיין. דובר מטעם משפחת ג`קסון הוסיף לבלבול כאשר הצהיר כי שני האחים יצטרפו למייקל ולשאר האחים על הבמה ואין שינוי בתוכנית ההופעה. עם זאת הוא הכיר בעובדה ששני האחים עוד אל חתמו על חוזה להופעה.

בנוסף הביעו האחים את מורת רוחם מהעובדה שסלבריטאים נוספים יישאו עימם בתהילת אותו הערב. בנוסף לאחים אמורים להופיע לצדם אותו ערב להקת הפופ N Sync, ריי צ`ארלס, מארק אנתוני, גלוריה אסטפן, ויטני יוסטון, מרי ג. בלייג`, ריקי מרטין, דיאן וורוויק ואמנים נוספים המיוצגים על ידי חברת התקליטים מוטאון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by