בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נפתח מרכז הליכוד 
 
 
חדשות נענע 

ועידת המרכז נערכת בצל המתיחות הקשה בין שרון ונתניהו. המחלוקת על סדר הנאומים נפתרה: נתניהו ינאם קודם, שרון אח"כ - ובתווך יחצוץ ביניהם שר האוצר, סילבן שלום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
באולם הסינרמה בתל-אביב נפתחה הערב (ראשון) ישיבת מרכז הליכוד, שתעסוק בנושאים מדיניים.

המרכז, שיכונס לדיון ראשון מאז בחירתו של שרון לראשות הממשלה, מתכנס בצל המתיחות הקשה בין מחנות שרון ונתניהו.
 
המתיחות פרצה כבר בשלבים הראשונים של הערב: פעילי התנועה נשאו שלטים המביעים תמיכה בנתניהו; המאבטחים, שהונחו על-ידי מנכ"ל התנועה, אריק ברמי, שלא להכניס שלטים, עצרו את הפעילים, וניסו לקרוע את השלטים. במקום התפתחה תיגרה, וכעת מנסים להרגיע את הרוחות.

אחר הצהרים אמר יו"ר מרכז הליכוד, שר המשפטים צחי הנגבי, כי תפקידו העיקרי בועידה הוא הרגעת הרוחות. "צריך רק לנסות, פשוט, לרכך", אמר הנגבי; "יש המון המון מתחים בסוג כזה של אירוע".
 

סילבן יחצוץ בין נתניהו ושרון

בימים האחרונים התגלעה מתיחות בין מחנות שרון ונתניהו במפלגה, בנושא סדר הנאומים. נתניהו רצה לנאום ממש לפני שרון, אך ראש הממשלה הזמין הופעה של הזמר דורון מזר, כדי שתחצוץ בין נאומו לזה של נתניהו.

בסוף השבוע הושגה הסכמה בין המחנות, ונקבע כי בשעה 19:30 תנאם השרה לימור לבנת, אחריה, בשעה 19:50, ינאם נתניהו, אחריו ינאם שר האוצר, סילבן שלום, ואת סדרת הנואמים יחתום נאומו של ראש הממשלה.

בניסיון להפחית את המתיחות בין המחנות נקבע עוד, כי בתום הנאומים לא תועלינה להצבעה הצעות-סיכום, במטרה למנוע מצב שבו נתניהו יצליח לאשר החלטה שמנוגדת למדיניות שרון.

כמו כן הוחלט שרק חברי מרכז יורשו להכנס לאולם הסינרמה, וזאת על מנת למנוע כניסת גורמים שיפריעו לנאומו של שרון.
 
 

"ביבי, תחזיר את החיוך"

בין המקדימים להגיע לועידה היו גם אנשי מחנה נתניהו, שלבשו חולצות ועליהן הכיתוב "ביבי, תחזיר את החיוך לעם".

סדרני האולם מנעו את כניסת הפעילים לובשי החולצות, כיוון שמנכ"ל תנועת הליכוד, אריק ברמי, אסר על הכנסת שלטים לאולם. במקום פרצה מהומה, אולם בהתערבותו של ברמי, הותר לפעילים להיכנס, והשקט שב על כנו.

אנשי מחנה נתניהו שלחו גם משקיפים, המשגיחים כי בני נוער המוכנסים לישיבת המרכז אינם מתודרכים "לעודד" את ראש הממשלה שרון. אמש התנגדו אנשי נתניהו להחלטת ברמי, לאפשר את כניסתם של 50 בני נוער.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by