בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מקדונלד'ס ישראל ו-MSN ישראל השיקו מסעדה אינטרנטית 
 
 
גור תירוש ויניב קרן,

המסעדה החדשה כוללת 21 עמדות רגילות ושש עמדות משחקים; עלות ההקמה: מיליון דולר; ברגר קינג ובורגר ראנץ' מכינים תשובה הולמת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מקדונלד`ס ישראל ו- MSN ישראל הכריזו ביום חמישי שעבר, על השלמתו של מיזם משותף במסגרתו חנכו החברות את המסעדה האינטראקטיבית המשותפת, הראשונה ברשת מקדונלד`ס העולמית. לצורך כך עוצבה המסעדה בסגנון "אינטרנטי", עם למעלה מ- 20 עמדות גלישה אישיות ומסכי ענק, המעבירים אירועים חיים ומשחקים מרשת האינטרנט.
 
"הסניף החדש ברננים יהווה פלטפורמה משותפת לאירועים, השקות ושידורים ישירים לציבור הרחב של צרכני מקדונלד`ס המתעניינים במחשב ובאינטרנט", אמר מנכ"ל מקדונלד`ס, עמרי פדן.

"שיתוף הפעולה עם מקדונלד`ס מגשים את החזון של MSN, אינטרנט לכל אחד בכל מקום ומכל אמצעי. הלקוחות הנכנסים לסניף זוכים לחווית גלישה ואירוח מיוחדת במינה. אני משוכנע ששיתופי פעולה כדוגמת זה עם מקדונלד`ס מסייעים להמחיש עד כמה הפך האינטרנט למשהו שהוא חלק מחיי היום יום שלנו מה שאנו מכנים “The Everyday Web". אני מקווה שסניפים נוספים יפתחו בכל רחבי העולם", אמר מנכ"ל MSN ישראל, דורון ליבשטיין.

בטקס חניכת המסעדה נכחו נציגים מאירופה ומארצות הברית שבאו כדי להתרשם מן הרעיון החדש ולבחון אפשרות לשלבו בחו"ל.

עלות הקמת המסעדה החדשה הסתכמה בכמיליון דולר. בעתיד מתוכננים במקום שידורים של הופעות חיות דרך פורטל MSN. ליבשטיין, ציין במהלך טקס ההשקה, כי אחת המטרות היא להצליח להחדיר את האינטרנט גם לציבור שלא הכיר את הרשת עד כה.

מחיר 25 דקות גלישה נקבע על 8 שקלים, אולם לרגל ההשקה הכריזו MSN ומקדונלד`ס על תמחור של 4 שקלים ל-25 דקות.

במסעדה יכללו, 21 עמדות סטנדרטיות עליהם מותקנות תוכנות אופיס 2000 ובקרוב תוכנות אופיס XP, המחשבים מופעלים במערכת הפעלה חלונות 98, ובעלי מעבד פנטיום 3 במהירות 866 מגה הרץ.בנוסף קיימות 6 עמדות משחקים, במחשביהם מותקנים כרטיסי ריבה TNT, המחשבים מכילים מעבד פנטיום 3 במהירות 1 גיגה הרץ, ו- 128 זיכרון.

תפעול ותחזוקת העמדות יתבצע על ידי חברת כלנית SurfCenter. בכל ערב תדאג החברה לשמירה על תקינות העמדות וריענון הסיסמאות. בנוסף כל כניסה ויציאה של גולש למערכת גורמת לריענונה.

בשתי הרשתות המתחרות, בבגר קינג ובורגר ראנץ`, לא קופאים על השמרים. הנהלות שתי המסעדות שוקלות תוכניות דומות בשילוב פורטלים אחרים. דוברת רשת בורגר ראנץ`, איחלה הצלחה למיזם החדש, בברגר קינג סירבו להתייחס.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by