בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לצו'טט עם שבדית 

לצו'טט עם שבדית

 
 
יניב קרן, דה-נט

חברת אמיגוצ'ט הישראלית תשווק את הטכנולוגיה שלה, המאפשרת שיחות קוליות בין גולשים, לפורטל המוביל בשבדיה; היקף העסקה: 2 מיליון דולר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת הסטארט אפ הישראלית אמיגוצ`ט, חתמה לאחרונה על הסכם שיתוף פעולה עם הקונצרן השבדי aftonbladet, המחזיק בעיתון ובפורטל השבדים המובילים. על פי ההסכם תשולב הטכנולוגיה של אמיגוצ`ט בפורטל aftonbladet. היקף העסקה בשנתיים הקרובות נאמד בכ- 2 מיליון דולר.
 
אמיגוצ`ט מפתחת ומשווקת טכנולוגיה ומוצרים הנותנים פתרון לבעיית פרטיות המשתמשים בשרותי צ`ט וקהיליה באינטרנט. הנהלת פורטל aftonbladet, מעריכה, כי מעל חצי מיליון משתמשים ביום אשר יוכלו מעתה לעשות שימוש בשירות החדש שנרכש מאמיגוצ`ט.

בבסיס הפתרון של אמיגוצ`ט עומדת מערכת ייחודית המספקת לשני המקושרים באינטרנט מספר טלפון וירטואלי וקוד סודי, חד-פעמי, להתקשרות. השניים מתקשרים לאותו מספר טלפון והמערכת מחברת ביניהם. בשלב זה הם יכולים לשוחח - בטלפון - ולהחליט על המשך הקשר. "המערכת מאפשרת למשתמשיה לדבר זה עם זה בטלפון מבלי לחשוף כל פרט אישי מזהה, כולל מספר הטלפון של כל אחד מהצדדים", אומר ד"ר עלי מיטווך, מבעלי אמיגוצ`ט. "יתרונו המובהק של השירות הוא בשמירת הפרטיות המוחלטת בשיחות הטלפון. בשום מקום המשתמש לא נדרש לתת את פרטיו האישיים, או כל פרט מזהה אחר. יתרונות נוספים משמעותיים הינם העדר הצורך בחומרה, או תוכנה מיוחדות אצל המשתמש".

לדברי ד"ר יורם זולברג מנכ"ל החברה, כיום נפוץ המצב בו שני המתקשרים בצ`ט נמנעים לתת זה לזה פרטים אישיים מזהים ובמיוחד נמנעים להחליף בינהם את מספרי הטלפון שלהם. "לרוע המזל לרוב מוביל הדבר לקטיעה סופית של הקשר בין המשתמשים, דבר אשר פוגע באופן משמעותי ביתרונות ובחיוניות של השירותים הוירטואליים. באמצעות הפתרון שלנו יכולים שני הצדדים להמשיך ולתקשר בבטחה וללא כל חשש".

בישראל מפעילה אמיגוצ`ט את שרותיה במסגרת פורטל נענע של נטוויז`ן, ופורטל תפוז. כמו כן מספקת החברה שירות לעשרה פורטלים בגרמניה. לדברי ד"ר מיטווך, החברה מתעתדת להשיק את שרותיה במהלך התקופה הקרובה בפורטלים ישראליים נוספים וכן בפורטלים בספרד ויפן.

החברה שנוסדה במחצית שנת 2000 , בעלת קשר עסקי הדוק עם חברת י.א. מיטווך ובניו בע"מ, הנציגה בישראל של NCR, Avaya ו- AT&T. י.א. מיטווך ובניו פעילה בישראל למעלה מ- 60 שנה והיא מתמחה בתכנון, פיתוח, התקנה והטמעה של פתרונות מיחשוב ותקשורת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by