בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
התובע הכללי בארה"ב ממשיך להילחם בעברייני מחשב 

התובע הכללי בארה"ב ממשיך להילחם בעברייני מחשב

 
 
חדשות נענע 

ג'ון אשקרופט הודיע כי 9 תובעים חדשים, יצטרפו לצוות המטפל בפשעים קיברנטיים; בשנה שעברה השקיעו העסקים בארה"ב 300 מיליארד דולר כדי להאבק בהאקרים ווירוסים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
התובע הכללי של ארצות הברית, ג`ון אשקרופט, הכריז בסוף השבוע על מלחמה בעברייני המחשב והודיע כי הממשל האמריקאי עומד לקלוט 9 תובעים חדשים, שיפעלו במשרד התובע הכללי כנגד האקרים ומפירי זכויות יוצרים. אשקרופט אמר כי יחד עם התובעים החדשים, מספר התובעים, שיעבדו על פשעים קיברנטיים, במשרד התובע הכללי, יהיה 48.
 
"ישנם הרבה אנשים, עם כוונות רעות, שמבקשים להפריע לעסקים ולממשלה ולנצל את הפגיעות שלהם, במרחבי הרשת. כשעברייני מחשב לא נענשים זה פוגע ביכולת של ארצות הברית לכהן כמדינה מובילה בעולם האלקטרוני", הסביר אשקרופט במהלך מפגש עם נציגים מסילקון ואלי ובעלי קרנות הון.

התובעים החדשים יעבדו בערים, שעל פי ההערכות, שכיח למצוא שם פשעים קיברנטיים. הערים הן: לוס אנג`לס, סאן דייגו, אטלנטה, בוסטון, דאלאס, סיאטל, ניו-יורק ואלכסנדריה. אופי העבודה של התובעים החדשים יהיה דומה לזה של התובעים שכבר עתה מטפלים בפשעים קיברנטיים, כמו למשל היחידה הראשונה שהוקמה במשרד התובע הכללי לפני כשבע שנים, בסן פרנסיסקו.

אשקרופט ציין כי העסקים בארצות הברית השקיעו בשנה שעברה כ-300 מיליארד דולר כדי להאבק בהאקרים ווירוסים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by