בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מנכ"ל מרקוני ישראל פורשת 

מנכ"ל מרקוני ישראל פורשת

 
 
הדר חורש, מערכת דה נ

תפקידה הבא של ג'יין ריינולדס יהיה כמנהלת במטה החברה בבריטניה; למרות פיטורי 4,000 עובדי החברה בעולם, לא צפויים קיצוצים בכוח האדם בחטיבה הישראלית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מנכ"ל חברת התקשורת מרקוני ישראל, ג`יין ריינולדס, פורשת לאחר כשנה בתפקיד, ועוברת לתפקיד ניהולי במטה החברה בבריטניה. מהחברה נמסר כי פרישתה של ריינולדס קשורה למהלכי הארגון מחדש של החברה.
 

מרקוני היא אחת היצרניות הגדולות בעולם של מערכות תקשורת אלחוטית. החברה נפגעה מהמשבר בשוק התקשורת: ביוני הודיעה לספקיה בישראל על הקפאת הזמנות חדשות, ובתחילת יולי פירסמה אזהרת רווח, שגרמה לשחיקה של 60 אחוז ממחיר מנייתה. כמו כן, החברה הודיעה על ארגון מחדש ופיטורים של 4000 מעובדיה.

סמנכ"ל הכספים פוטר, משקיעים הגישו תביעה ייצוגית בטענה לאי גילוי נאות על מצבה, והחברה חוששת מהורדת דירוג האשראי שלה.

מהלכי הפיטורים של החברה נתקלו בהפגנות עובדים ובתלונות על האופן שבו התנהל הליך הפיטורים בבריטניה.

החברה הוקמה על ידי ממציא הרדיו, ג`ולילמו מרקוני (1937-1874), ונחשבת ליצרנית גדולה של מערכות תקשורת אלחוטית בין תחנות קבועות (Fixed Wireless), תחום שבו מתמחות החברות הישראליות פלאוור ובריזקום.

פעילות הייצור והפיתוח של מרקוני ישראל מבוססת על חברת RDC שנרכשה על ידה כחברת סטארט-אפ. כיום מעסיקה מרקוני ישראל כ-160 עובדים, מרביתם בפיתוח וייצור מוצרי גישה אלחוטית עבור חטיבת ה-Fixed Wireless של החברה העולמית.

למרות גל הפיטורים שפקד את החברה העולמית, עד כה לא בוצעו פיטורים בישראל, אף ששוק הגישה האלחוטית הוא אחד השווקים שספגו את המכה הקשה ביותר במשבר האחרון. מרקוני מקווה להשתלב במכרזים הצפויים להתקיים בישראל על מערכות גישה אלחוטית (LMDS), האמורות לשרת את חברות התקשורת שיתחרו בבזק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by