בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יאהו! תספק מידע הנוגע לניסויים קליניים 

יאהו! תספק מידע הנוגע לניסויים קליניים

 
 
גיא גרימלנד, מערכת ד

זאת במסגרת שיתוף פעולה עם חברת Acurian, המספקת מידע רפואי באינטרנט; הגולשים יקבלו מידע על תרופות ודרכי טיפול חדשניות, שקיבלו את אישור ה-FDA, דרך אתר הרפואה של יאהו!

 
 
 
 
 
 
 
 
 

יאהו!, פורטל האינטרנט וחברת Acurian, המספקת מידע רפואי באינטרנט, חתמו על הסכם שיתוף פעולה, במסגרתו יוכלו הגולשים לקבל מידע עדכני בנוגע לניסויים קליניים, דרך אתר הרפואה של יאהו!. במסגרת ההסכם יוכלו הגולשים לקבל מידע על תרופות ודרכי טיפול חדשניות, שקיבלו את אישור ה-FDA (The Food & Drug Administration).
 
על פי סקר של חברת PEW, כ-55 אחוז מהגולשים באינטרנט בשנת 2000, התעניינו בקבלת מידע רפואי דרך הרשת. בעקבות הדרישה הגוברת, החליטה יאהו! לספק לגולשים מידע עדכני על ניסויים קליניים, באתר הבריאות שלה. דרך האתר, יוכלו הגולשים לחקור ולקבל מידע עדכני, בנוגע לניסויים הקליניים המתקיימים כיום בארה"ב ועל הדרישות המקדימות, שיש למלא בכדי להשתתף בהם.

מנכ"ל אקוריאן, לסלי מיקלסון מסר "כיום נכשלים למעלה מ- 75 אחוז מהניסויים הקליניים בארה"ב, כתוצאה מחוסר היענות של נבדקים להשתתף בהם. פרסום הניסויים באינטרנט בכלל ויאהו! בפרט, יאפשר נגישות רבה יותר לחולים, למידע והרשמה לניסויים הללו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by