בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גורמי ביטחון: לא כל 'חוליית חיפה' נלכדה 
 
 
חדשות נענע 

שניים מהמחבלים נלכדו, אולם ההערכה היא כי ארבעה עדיין חופשיים. אמש חוסל אחד מחברי החוליה, אולם הבוקר אומרים גורמים פלסטינים: מדובר בטעות בזיהוי. הלילה נעצרו שמונה פעילי טרור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גורמי ביטחון העריכו הבוקר (שלישי), כי לא כל חברי החוליה האחראית לתכנון הפיגוע בחיפה נלכדו, וכי בשטחי הרשות מסתתרים עוד ארבעה מחברי החוליה, המשתייכת לג`יהאד האיסלמי.
 
אמש נמסר, כי נלכדה חוליית הגי`האד האיסלאמי שפעלה בצפון ומקורה באזור ג`נין. שניים מחברי החוליה, המחבל שהיה בדרכו אתמול לפיגוע תופת בחיפה והסגיר עצמו ומחבל נוסף שנתפס אתמול, עצורים. מחבל שלישי, אשר הסיע את המחבל מחיפה, נורה אמש בידי יחידת המסתערבים של מג"ב.
 

הפלסטינים: מדובר בטעות בזיהוי

המסתערבים כיתרו את ביתו של החשוד, מוסטפה יאסין (28) שבכפר עאנין הסמוך לואדי ערה בשומרון; כאשר ניסה להימלט וסרב לעצור ירו בו הלוחמים ופצעו אותה באורח קשה; מאוחר יותר הוא מת מפצעיו.

הבוקר טענו מקורות הפלסטינים, כי כוח המסתערבים שהרג את יאסין טעה בזיהוי. לדבריהם, המבוקש הנכון הוא חאמד יאסין, פעיל הג`יהאד האיסלאמי, ואילו האדם שנורה הוא מוסטפה יאסין, חבר פתח`. לדבריהם, יאסין עדיין חופשי.

בתוך כך, הלילה עצרו כוחות הביטחון שמונה פלסטינים בכפר כיף אל חארס, סמוך לאריאל. העצורים חשודים בפעילות חבלנית כנגד אזרחים וחיילים ישראלים.
 
 

בכיר באמ"ן: אותרו שולחי המחבלים

 
שני פעילים בארגוני הסירוב הפלסטינים בג`נין הם שאחראים לשליחת פעיל הג`יאהד שנלכד אתמול בחיפה, המחבל שביצע את פיגוע ההתאבדות בבנימינה, ומחבל נוסף, שנתפס לפני כשבועיים בעפולה - כך דיווח היום קצין בכיר באגף המודיעין של צה"ל לועדת החוץ והבטחון של הכנסת.

לדברי הקצין, שמותיהם של השנים הועברו מספר פעמים לרשות הפלסטינית, אולם הם לא נעצרו.

בדיווח לוועדת חו"ב של הכנסת אמר קצין המודיעין כי 2 פעילים של התנזים, שישראל דורשת לעוצרם, נעצרו בטול כרם בידי הרשות הפלסטינית אך אין זה
מעצר של ממש.

הם משוחררים מדי פעם בפעם כדי לבצע פעולות טרור, ומיד אחר כך חוזרים לטול כרם למקום שבו הם כביכול עצורים.

עוד אמר, כי חיזבאללה מתכנן פיגועים נוספים נגד ישראל וכי סוריה לא מרסנת את הארגון.

כמו כן, סתר הקצין את הידיעות לפיהן ישנו גל חדש של מתאבדים שמתכננים לבצע פיגועים בישראל.

עם זאת דאג להבהיר לחברי הועדה כי בהחלט קיים הסיכון שמתאבדים פוטנציאליים ינסו לבצע פיגועים בארץ.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by