בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אינטל תחנך את המורים 

אינטל תחנך את המורים

 
 
TheNet


6000 מורים יוכשרו לשימוש יעיל במחשוב ובטכנולוגיה בהוראה, במסגרת תוכנית של אינטל ובפיקוח משרד החינוך

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שרת החינוך, לימור ליבנת, השיקה היום את תוכנית "אינטל חינוך לעתיד". תוכנית זו הינה יוזמה כלל עולמית של חברת אינטל להכשרת מורים לשימוש אפקטיבי במחשוב וטכנולוגיה לצורך קידום למידה בבתי הספר.
 
"אחד היעדים המרכזיים שאני רואה לנגד עיני הוא קידום החינוך הטכנולוגי ולכן אני מברכת על הפרוייקט שאנחנו חונכים היום ועל המעורבות והיוזמה שמגלה חברת אינטל", אמרה ליבנת. "הפער החברתי בתחום ההשכלה התבטא פעם בידיעת קרוא וכתוב והיום הופך הפער לטכנולוגי.

"אם לא נשכיל לתת בידי הילדים כלים בסיסיים לגעת בעולם הטכנולוגי, יחשב הדבר כאילו לא לימדנו אותם קרוא וכתוב, כי העולם רץ קדימה באמצעות המחשבים, האינטרנט והטכנולוגיות", הוסיפה ליבנת. במהלך הטכס העניקה השרה מחשבים ניידים שהוענקו על ידי אינטל ותעודות לקבוצה הראשונה המובילה שהוכשרה במסגרת תוכנית זו.

"מאז שאינטל השיקה בשנת 2000 את תוכנית "אינטל חינוך לעתיד", הוקמו בארצות הברית 14 מרכזי הכשרה המשרתים 16 מדינות בארצות הברית, בנוסף לבירה וושינגטון, ובכ-20 מדינות נוספות בעולם בינהן: קנדה, סין, קוסטה ריקה, צרפת, גרמניה, יפן, הודו, אירלנד, מלזיה, הפיליפינים ובריטניה ועתה גם בישראל.

היעד של אינטל בסיוען של הנהגת אותן מדינות הוא הכשרת 400,000 מורים ברחבי העולם עד שנת 2002. בישראל מבוצעת התוכנית בשיתוף עם משרד החינוך ובביצוע המכללה האקדמית לחינוך "אחווה".

במהלך שלוש שנות הפרוייקט, אינטל העולמית תשקיע מעל 100 מיליון דולרים במזומן בציוד, בפיתוח תשתית הלימודים ובניהול הפרוייקט שיכשיר יותר מ- 400,000 מורים ב- 20 מדינות בעולם.

מיקרוסופט תתרום 344 מיליון דולרים בתוכנה ובתמיכת התוכנית, המהווה את התרומה החד-פעמית הגדולה ביותר בתולדות החברה. בנוסף, יצרני מחשבים מובילים כגון דל, גייטווי ועוד, חברו לאינטל עם תרומות ציוד והנחות והפכו את התוכנית לתרומה הגדולה ביותר בתעשייה עד היום להבטחת שימוש מוצלח בטכנולוגיה בתחום החינוך.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by