בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הושק אתר האינטרנט של משרד הפנים 

הושק אתר האינטרנט של משרד הפנים

 
 
TheNet


באתר ניתן לקבל מידע על לשכות המשרד ברחבי הארץ כולל כתובת טלפון וכתובת "אי מייל", פירוט השירותים השונים הניתנים לציבור וכן אפשרות להדפיס טפסי השירות ולמלאם כבר בבית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במשרד הפנים השיקו היום (שני) את אתר האינטרנט של המשרד שבהקמתו ופיתוחו יושקעו כ- 4 מיליון שקל. האתר פותח ע"י IBM Global Services Israel חברת בת של יבמ ישראל. עד עתה פעל האתר במתכונת מצומצמת, אבל לאחרונה הושלם חלקו הראשון של הפרויקט באתר המספק מידע עדכני לציבור במגוון של נושאים.
 
באתר קיימות הודעות לציבור המפורסמות על ידי שר הפנים ודוברו, נהלים והנחיות המשרתים את מערכת השלטון המקומי ואת כלל האוכלוסייה, מידע על לשכות המשרד ברחבי הארץ כולל כתובת טלפון וכתובת "אי מייל" ופירוט השירותים השונים הניתנים לציבור.

בנוסף תינתן האפשרות להדפיס את טפסי השירות ולמלאם כבר בבית. כמו כן ניתן למצוא באתר מידע רב בנוגע לבחירות לכנסת ולרשויות המקומיות כולל מועדי בחירות, ואפשרות לצפות במידע סטטיסטי לגבי אחוזי הצבעה למפלגות ולמועמדים השונים.

השלב השני של הפרוייקט יסתיים במהלך השנה הנוכחית ואז יהיו באתר מידע בתחום מינהל התכנון במשרד: דיוני וועדות תכנון, מידע על תכניות מתאר ותשריטי תכניות (תאור התכניות על גבי מפות).

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by