בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הובא למנוחות הנער שנרצח על ידי פלסטינים לפנות בוקר 
 
 
חדשות נענע 

גופתו של יורי גושצ'ין, בן 18 מפסגת זאב, התגלתה באל בירה, סמוך לרמאללה כשעליה סימני אלימות, דקירות וירי; נראה אמש במרכז ירושלים וככל הנראה שם נחטף; פלג של הפתח' נטל אחריות לרצח

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בבית העלמין בגבעת שאול בירושלים הובא הערב (שלישי) למנוחות הנער יורי גושצ`ין, שנרצח לפנות בוקר על ידי פלסטינים סמוך לרמאללה.

גושצ`ין, בן 18 תושב פסגת זאב, הוא הנער שגופתו נמצאה הבוקר סמוך לשעה 5:00 בעיירה אל בירה, באיזור המכונה "בית המטבחיים". על הגופה התגלו סימני ירי, דקירות ואלימות. היא הועברה למשרדי התיאום והקישור ברמאללה, ושם נמסרה לידי ישראל.
 
מחקירת המשטרה עולה, כי בניגוד להערכות הראשונות לא שהה הנער אמש בבית חברתו, אלא נראה סמוך לחצות במרכז העיר ומשם, ככל הנראה, נחטף. בית משפט השלום בירושלים הוציא הערב צו איסור פרסום על כל פרטי חקירת הרצח.

שוטרי מחוז ש"י הגיעו לאתר מציאת הגופה, והם סורקים אותו. אחד החשדות הוא שגושצין נרצח במקום אחר, והגופה הועברה לאתר בו נמצאה רק לאחר הרצח.

שר הביטחון, בנימין בן אליעזר, אמר היום כי הגופה הוחזרה לישראל ביוזמתם של הפלסטינים. הוא סירב לאמר אם הרצח מחייב תגובה של ישראל.
 

ארגון המזוהה עם הפתח' נטל אחריות לרצח

במהלך הלווית הנער פלסטיני ריפעאת אל נחאל, שהתקיימה בצהריים ברצועת עזה, נטל על עצמו פלג הפתח` "גדודי השהידים של אל אקצה" את האחריות לביצוע הרצח. זאת בתגובה להריגת הנער אתמול.

ראש עיריית ירושלים, אהוד אולמרט, אמר אחר הצהריים כי צריך להסיק מסקנות מהפיגוע, וכי ידרשו אמצעים ומאמץ בטחוני נוסף כדי להבטיח את שלומם של תושבי העיר.
 
 

שהה בבית חברתו או בילה עם חברים

נרצח באותו איזור. הנער אופיר רחום (ארכיון)
 נרצח באותו איזור. הנער אופיר רחום (ארכיון)   

סמוך לשעה 10:00 הבוקר זוהתה הגופה כגופתו של יורי גושצין, תושב ירושלים ובן למשפחת עולים. סברה מוקדמת כי מדובר בתלמיד ישיבה מירושלים הנעדר מזה שלושה ימים, התבררה כלא נכונה. מעסיקו של הנער היה הראשון לזהות את גופתו, ולאחר מכן זיהה אותה גם אביו של הנער, ולדימיר.

הערכות ראשוניות של חוקרי המשטרה גרסו, כי הנער שהה אמש בבית חברתו ונחטף כשהיה בדרכו חזרה לביתו במרוחק רק עשרות מטרים בשכונת פסגת זאב.

עם זאת, מחקירת הנערה הבוקר התברר, כי גושצין לא שהה בביתה אמש, אלא נראה עם חברים במרכז העיר ירושלים סמוך לחצות. משם, מעריכים חוקרי המשטרה, נחטף הנער לרמאללה - שם נרצח.
 

באותו איזור נרצח גם הנער אופיר רחום

הפלסטינים הדגישו, כי השטח בו נמצאה הגופה נמצא בשליטה בטחונית ישראלית. עם זאת, הגופה הועברה תחילה לרמאללה, ורק אז נמסרה לידי ישראל.

יצויין, כי באותו איזור נרצח גם הנער אופיר רחום, שפותה על-ידי אמנה מונא להגיע לשטחי הרשות, וכי גם גופתו של רחום הועברה תחילה לשטחי הרשות, ורק אז נמסרה לידי ישראל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by