בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מקדוניה על סף מלחמת אזרחים 
 
 
חדשות נענע 

עם פקיעת האולטימטום למורדים לסגת מהערים שכבשו;חילופי אש ממושכים התנהלו אתמול והבוקר סביב העיר טטובו. שר ההגנה האלבני: נפתח במתקפה כוללת.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
היום בצהריים (רביעי) פג תוקפו של האולטימטום שהציבה מקדוניה למורדים האלבניים, לסגת משטחי הערים שכבשו. "אי עמידה בתנאי האולטימטום תביא לסופו של שיתוף הפעולה המקדוני עם המתווכים המערביים וחידוש אפשרי של הקרבות", דברי שר ההגנה המקדוני, ולאדו בוקובסקי.

 
כוחות מקדוניים ומורדים אלבניים ניהלו אמש והבוקר מספר תקריות אש סביב העיר המקדונית טטובו - מקום בו ניהלו אתמול הצדדים קרבות עיקשים, בהם נהרגה ילדה כבת ,12 ונפצעו 19 תושבים מקומיים וכחמישה חיילים מקדונים.

טטובו, הנמצאת כ-40 קילומטרים מבירת מקדוניה, סקופייה, היא עיר אלבנית ברובה. אמש אמרו תושבים בעיר כי חילופי האש נשמעו היטב בפרברי העיר, וכי בהרים סביבה הדהדו הלילה הדיהן של פצצות מרגמה.

לפני שבועיים הצליחה נאט"ו לפרוש את חסותה על הסכם הפסקת אש, אותו השיגו נציגיה בין הצדדים. עתה, לאחר התחדשות הקרבות, נראה כי ההסכם הולך ומתמסמס. "האלימות פוגמת קשות בשיחות השלום, כיוון שהיא מקצינה את עמדות שני הצדדים", אמר אחד הדיפלומטים המערביים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by