בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סיסקו ומשרד העבודה והרווחה יכשירו מובטלות לתואר בתקשורת מחשבים 

סיסקו ומשרד העבודה והרווחה יכשירו מובטלות לתואר בתקשורת מחשבים

 
 
יניב קרן, דה-נט

במסגרת הקורס יקבלו הנשים גם הכנה לראיון עבודה וכתיבת קורות חיים; עלות ההשקעה בפרוייקט: למעלה מ- 10 מיליון שקל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת סיסקו ומשרד העבודה והרווחה הכריזו היום על שיתוף פעולה במסגרתו יוכשרו עשרות נשים מובטלות לניהול רשתות תקשורת מחשבים. הקורס הראשון יחל בחודש ספטמבר, ובעתיד יפתחו הקורסים גם לגברים. סיסקו אף מתכוונת לסייע לבוגרות ההכשרה להשתלב בעבודה במסגרת החברה או אצל שותפיה העיסקיים.
 
במסגרת שיתוף הפעולה ישקיע משרד העבודה והרווחה למעלה מ- 10 מיליון שקל בקורסים המיועדים, וסיסקו תכשיר צוות מדריכים להעברת הקורס ותתרום ציוד למעבדות התקשורת בבתי הספר אשר בתחומם יתקיימו הקורסים.

חברת סיסקו תפעיל את הקורס במסגרת תכנית האקדמיות העולמית של החברה - Cisco Networking Academy Program – הפועלת בכ- 6500 אקדמיות ב- 121 מדינות ברחבי העולם.

במסגרת התכנית יפעילו סיסקו ומשרד העבודה והרווחה, החל מספטמבר 2001, עשרות קורסים אינטנסיביים בני 6 חודשים המיועדים לנשים מובטלות. הקורסים יעסקו בהפעלת ותחזוקת ציוד ומערכות תקשורת מתקדמות וישלבו פרקים עיוניים ותרגולים במעבדת תקשורת. בתום הקורס יוכלו הנשים להיבחן בבחינות בינלאומיות ולקבל תואר - CCNA Cisco Certificate Networking Academy - תואר בינלאומי המוכר בעולם כשלב ראשון במסלול התמחות בתקשורת מחשבים.

מנהלת פרוייקט האקדמיות בסיסקו ישראל, זיקה אב-צוק, מוסרת כי מלבד החומרים העיוניים יועברו במהלך הקורס, גם חומרי רקע וטיפים אשר יסייעו לנשים המובטלות במציאת עבודה. "דאגנו להציע לנשים המובטלות קורס מקיף אשר יהווה מענה לצרכים המיוחדים שלהן וייתן להן ערך מוסף, על כן שילבנו במערכי הקורס גם חומרים כגון טכנאות פי.סי, אנגלית טכנית, התנהגות בראיון עבודה וכתיבת קורות חיים", מסרה אב-צוק.

דוד בונלי, הממונה על מחוז תל אביב והמרכז במשרד העבודה והרווחה, מוסר כי עם סיום תהליך בחירת בתי הספר, אשר הציעו לקיים את הקורסים, תתחיל הכשרת הנשים. "לקורס יתקבלו נשים עם תעודת בגרות מלאה, אשר עשו בגרות במתמטיקה ואנגלית ברמה של 4 או 5 יחידות", ציין בונלי.

מחברת סיסקו נמסר, כי הקורסים הראשונים מיועדים לנשים, זאת מאחר והחברה מעוניינת לסייע לקידום אוכלוסיות חלשות חסרות רקע בתחום, בעתיד יש כוונה לשלב גם גברים בקורס. בכל מחזור יוכשרו 16 עד 20 נשים. על מנת להתקבל לקורס יזדקקו הנשים לעבור גם וועדת קבלה זאת לאחר שעמדו בתנאי הסף.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by