בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רוצים להקים חברת סלולר? עכשיו אתם יכולים 

רוצים להקים חברת סלולר? עכשיו אתם יכולים

 
 
גיא גרימלנד, דה-נט

יצרנית הטלפונים הסלולריים השניה בגודלה בעולם, מוטורולה, הודיעה כי תמכור את הטכנולוגיה שלה לייצור טלפונים סלולריים החל מהחודש הבא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רוצים לייצר טלפונים סלולריים? החלום הגדול שלכם הוא להקים חברת סלולר? יכול להיות שמעתה החלום שלכם יתגשם. חברת מוטורולה, יצרנית הטלפונים הסלולריים השניה בגודלה בעולם, הודיעה היום (שני) כי יצרנים חיצוניים יוכלו לרכוש את הטכנולוגיה שלה לייצור מכשירים סלולריים.
 
עד עתה מכרה מוטורולה ליצרני טלפונים סלולריים מבחר מצומצם של שבבים, אבל בפעם הראשונה בתולדותיה מציעה החברה את כל מבחר השבבים שלה, יחד עם תוכניות המסבירות כיצד להרכיב את הטלפונים הסלולריים.

"מוטורולה מתכוונת לעזור בהתפתחות תעשיית המכשירים הניידים... על ידי הזזת המחסומים הטכנולוגיים, מה שיאפשר ליצרני המכשירים הניידים להתמקד באפיון מוצרים ושיווק", הסביר נשיא חטיבת המוליכים למחצה במוטורולה, פרד שלאפק.

בחטיבת מוטורולה שבשיקאגו כבר הודיעו כי בחודש הבא תחל החברה למכור את הטכנולוגיה, שתתבסס על GPRS. ה -GPRS היא טכנולוגיית דור 2.5, המאפשרת לקבל מידע במהירות דרך רשתות "always on". הצרכנים שמשתמשים בטכנולוגיה זו מחויבים בתשלום על כמות המידע שהם מבקשים לקבל ולא באורך הזמן של ההורדה.

יש לציין כי חברת מוטורולה היא יצרנית הטלפונים הסלולריים הראשונה שהשיקה באירופה השנה מכשירים סלולריים התומכים בטכנולוגיית GPRS. על פי ההערכות יריבתה נוקיה צפויה לשווק מכשירי GPRS רק מאוחר יותר השנה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by