בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מנכ"ל נאפסטר מתחלף 
 
 
גיא גרימלנד, דה-נט

את האנק בארי יחליף קונרד הילברס מחברת התקליטים הגרמנית ברטלסמן שינסה להציל את נאפסטר מהשפל אליו נקלעה; בחודשיים האחרונים חלה ירידה של 36 אחוז במספר המשתמשים בנאפסטר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שינויים בחברת נאפסטר. בתקווה לחלץ את החברה מהמצב הקשה אליו נקלעה, נודע היום (שלישי) כי קונרד הילברס, לשעבר סגן נשיא ומנהל אדמינסטריבי בחברת התקליטים הגרמנית, ברטלסמן, יחליף את המנכ"ל הנוכחי של נאפסטר, האנק בארי.
 
בארי, עו"ד במקצועו, שהגיע לנאפסטר מקרן הון סיכון "ווינבלד" וכיהן ממאי 2000 כמנכ"ל נאפסטר, יישאר בחברה כחלק מצוות הדירקטורים.

לא מעט בעיות עומדות בפני הילברס. נאפסטר שרויה בסבך משפטי קשה, ומאז ה-2 ביוני פעילותה הופסקה בהוראת בית משפט. הסיבה לסגירת החברה היתה מערכת החלפת הקבצים של נאפסטר, שלא תמכה באופן מלא בזכויות יוצרים של שירים. לפני מספר ימים הודיע בית המשפט לחברה כי היא יכולה לחזור לפעילות, אבל גם צעד זה לא היווה תמריץ מספק למשתמשים שפשוט נטשו את השירות לטובת שירותי החלפת קבצים מקוונים אחרים.

ההערכות גורסות כי בשמונה השבועות האחרונים חלה ירידה של 36 אחוז במספר המשתמשים בשירות של נאפסטר. מדובר בירידה חדה, מאז ימי השיא של החברה לפני כשנה, אז מספר המשתמשים בשירות עמד על 50 מיליון.

בינתיים המתחרות של נאפסטר משמינות מנחת. הדיווחים האחרונים מצביעים על עליה ניכרת במספר המשתמשים בשירותים המוסיקלים שלהן. כך למשל מספר המשתמשים בשירות של BearShare`s קפץ בשמונה השבועות האחרונים ב-39 אחוז ומספר המשתמשים ב- iMesh גדל ב-29 אחוז באותו פרק זמן נתון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by