בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ועדת הכלכלה החליטה: אין התייחסות לפורנוגרפיה בתיקון לחוק הבזק 

ועדת הכלכלה החליטה: אין התייחסות לפורנוגרפיה בתיקון לחוק הבזק

 
 
גיא גרימלנד, מערכת ד

הצעת הגוש הדתי-חרדי לכלול בחוק את איסור ערוצי הפורנו נדחתה ברוב של 8:4; החוק, שיאפשר לחברות הכבלים לספק אינטרנט מהיר, יובא מחר לאישור בקריאה שניה ושלישית בכנסת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
התיקון לחוק בזק עומד לקבל את החותמת כמעט באופן סופי אחרי שהיום (שלישי) החליטה ועדת הכלכלה (ברוב של 8:4) שלא לכלול בתיקון לחוק התייחסות כלשהי לערוצי הפורנו.
 
משמעות ההחלטה היא שהצעת הגוש הדתי-חרדי לאסור את ערוצי הפורנו בחוק נדחתה. המועצה לשידורי כבלים ולוויין תחליט על מגבלות שידורי הפורנו וכבר עתה נקבע כי לא יהיו הפקות מקור ישראליות (כלומר סרטי פורנו ישראליים) וסרטים אלה לא ישודרו לפני השעה 10 בערב. יש לציין כי מגבלות אלה לא יחולו על הפקות פורונוגרפיות ישראליות שיוקמו באינטרנט, כמו למשל האתר "פרפר 1".

מחר יובא התיקון לחוק בזק לאישור בקריאה שניה ושלישית בכנסת והגוש הדתי-חרדי יוכל להגיש הסתייגות במהלך הקריאה השניה. במידה והתיקון יתקבל, חברות הכבלים יוכלו לספק אינטרנט מהיר ולהתחרות בבזק גם בתחום הטלפוניה הפנים-ארצית.

לפני כשבועיים אמר , מנכ"ל חברת הכבלים מת"ב, עמית לוין ל"דה נט" כי מרגע אישורו של התיקון לחוק בזק, חברות הכבלים ערוכות לספק תוך זמן קצר ביותר אינטרנט מהיר.

לוין אמר: "הכל מוכן, ובעניין הזה לא צריכה להיות בעיה. כבר עכשיו יש לנו 4,000 מנויים בניסוי שלנו באינטרנט המהיר ואני מאמין שלא תהיה בעיה לצאת מהר מאוד למסע שיווקי לאספקת אינטרנט מהיר למנויי הכבלים".

לשאלה האם הגלישה דרך חברות הכבלים תהיה זולה ונוחה יותר משירות האינטרנט המהיר של בזק -ADSL, ענה לוין: "אני בטוח. ה-ADSL הוא די כישלון וקצב החדירה שלו נמוך. המחיר של גלישה באינטרנט תלוי גם בספקיות האינטרנט וגם בחברות התשתית (בזק והכבלים-ג.ג), ככה שהמחיר לא רק תלוי בנו. אני לא יכול לומר שהמחיר של אינטרנט המהיר בכבלים יהיה נמוך בהרבה מזה של בזק, אבל אין ספק שהוא יהיה יותר תחרותי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by