בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר תרבות חדש 

אתר תרבות חדש

 
 
מערכת דה נט

"גלורי- היכל התהילה" ינסה להפוך לאנציקלופדיית התרבות הראשונה בתולדות האינטרנט הישראלי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"גלורי – היכל התהילה", אתר תרבות ופנאי חדש פרי יוזמתו של איש האינטרנט ועיתונאי ידיעות אחרונות לשעבר, מרדכי אלון, הושק היום והצטרף לנדבך המצומצם של נוכחות התרבות הישראלית ברשת. באתר, שינסה להפוך לאנציקלופדיית התרבות הראשונה בתולדות האינטרנט הישראלי (מלבד "מומה", המתהדר באנציקלופדיית מוזיקה), יתפרסמו 100 ערכים מובילים (החשובים ביותר בתחום, לפי הצבעת הגולשים) בתחומים כקולנוע ישראלי, פוליטיקה, היסטוריה, אישים, מוזיקה, ספרות ועוד.
 
את הרעיון לפרוייקט, מספר אלון, שאחראי בעברו (בחברת "יורודרים") על הקמת אתרי ספורט ברשת ("ספורטלו", אתר הפיפא הישראלי), קיבל כשחיפש באינטרנט מידע על ספורטאים ישראליים ולא מצא כלום. ההבנה שמוצר כזה חיוני לחיי התרבות של הרשת הביאה אותו להקים את "גלורי", פרוייקט הנכתב ונערך מזה שנה וחודשיים על ידי צוות של 12 עיתונאים ומומחים בשלל התחומים ובהשקעה של 750 אלף ש"ח.

והרווח? התוכנית העסקית? אין. לדברי אלון, "גלורי" אינה בונה על האינטרנט כאפיק מכניס, אלא כתעודת זהות לעסק המרכזי של החברה, הוצאה לאור: בעתיד תפיץ "גלורי" את אלפי הערכים התרבותיים בכריכה קשה.

היום, כאמור, הושק האתר בגרסת ההרצה שלו, כשבחודשים הקרובים תפורסמנה ותתמלאנה כל הקטגוריות. כבר היום ניתן למצוא שם פרוייקט ציטטות בולטות מההוויה הישראלית וערכים בתחום הספורט, המוזיקה, הטלוויזיה והקולנוע הישראלי. מלבד הערכים הארכיוניים, האתר מכיל גם אגף חדשות תרבות ותוכן מגזיני.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by