בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
משפחתו של גושצ'ין שוקלת לעזוב את הארץ 
 
 
חדשות נענע 

- זאת בעקבות רמיזות, לפיהן נרצח גושצ'ין בנסיבות פליליות, שלשום ברמאללה. דניס, אחיו של גושצ'ין: חוץ מההורים, אין אף גורם שמחזיק אותי פה. המשטרה ממשיכה לחקור את נסיבות החטיפה והרצח

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משפחתו של הנער יורי גושצ`ין, שנרצח שלשום, שוקלת לעזוב את הארץ לאחר 11 שנים - זאת בעקבות הערכות מרומזות שנשמעו אתמול, כאילו נרצח גושצ`ין בנסיבות פליליות.

דניס, אחיו של יורי, דחה הבוקר (רביעי) בזעם את ההערכות הללו, ואמר כי הוא שוקל ברצינות לשוב לרוסיה: "אני לא רואה שום גורם שמחזיק אותי פה חזק, אחרי מה שקרה היום", אמר גושצ`ין בראיון לגלי צה"ל.
 
"חוץ מההורים, אין אף גורם אחד שמחזיק אותי פה", הוסיף, "ושירתתי בצבא, ויש לי חברים, ואני כמעט מסיים עכשיו את התואר הראשון".
 

המשטרה חוקרת היכן נחטף גושצ'ין - והיכן נרצח

 
הבוקר ממשיכה המשטרה לבדוק הבוקר האם גושצ`ין נחטף משכונת מגוריו, פסגת זאב, או - כפי שעולה ממספר עדויות - מאיזור מרכז העיר.
 
 
שאלה אחרת שנחקרת היא אתר הרצח. במערכת הביטחון מעריכים הבוקר, כי הרצח בוצע בתוך תחומי הרשות, ואז הועברה הגופה אל שטח שבשליטה בטחונית ישראלית.

בית המשפט בירושלים הוציא צו איסור פרסום על פרטי החקירה.

את האחריות לרצח קיבל עליו ארגון "גדודי השאהידים של אל-אקצה", המקורב לפתח`.
 

בתוכנית: גדר בין פסגת זאב וענתה

בתוך כך, מגבשת עיריית ירושלים דרכים לחיזוק הביטחון בשכונה. אתמול נענה ראש העיר, אהוד אולמרט, לקריאת התושבים, ואמר כי יפעל לתגבור סיורי המשטרה בשכונה, כדי לחזק את תחושת הביטחון של תושביה.

עוד בכוונת העירייה להקים גדר בין פסגת זאב, שהינה השכונה הצפונית בעיר, לבין הכפר הפלסטיני הסמוך, ענתה. הגדר תוקם לאורך רחוב אליהו מרידור, שהוא האיזור הבעייתי בפסגת זאב מבחינה בטחונית.

בתוך כך, הלילה הותקף בגבעת זאב צעיר ערבי, שנדקר בידי צעירים ישראלים. הצעיר הועבר לבית החולים "שערי צדק" כשהוא במצב קל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by