בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אינדונזיה: וואחיד עוזב, מגוואטי ממנה סגן חדש 
 
 
חדשות נענע 

נשיאה המודח מצא את הסולם שיוריד אותו מהעץ: הוא יוצא לבדיקות בארה"ב. הנשיאה החדשה תציג היום את סגן הנשיא שלה - מינוי שיעיד על הדרך שבה תשקם את המדינה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיאה המודח של אינדונזיה, עבדולרחמן וואחיד, מצא את המוצא המכובד מהתסבוכת הפוליטית שיצר: הוא מפנה את ארמון הנשיאות - אבל רק בגלל שהוא יוצא לבדיקות בארצות הברית.

אחיו של וואחיד, עומר, אמר היום כי וואחיד מוכן לצאת "מוקדם ככל האפשר" לטיפולים רפואיים בבית החולים "ג`ון הופקינס" בבולטימור.
 
תומכיו של וואחיד מודים היום, כי לאחר תקופה ארוכה, הכיר וואחיד בהפסדו, והשלים עימו. "הוא מקבל את המציאות ההיסטורית", אמר היום שר החוץ לשעבר, רוסלאן עבדולגאני; "ומקווה שמגוואטי (הנשיאה החדשה) תצליח להשיב את המדינה למסלול הנכון".

וואחיד עצמו, בראיון ראשון מאז פרישתו, אמר היום כי הוא צופה ש"השלטון האוטוריטרי ישוב למדינה".

מגוואטי, הנמצאת תחת לחץ זמן להצגת קבינט חדש, ערכה אתמול סיור במחוזות הבית של וואחיד, על מנת לבקר את קברו של אביה המנוח, סוקארנו, נשיאה המנוח והנערץ של המדינה.

אבל 48 שעות בלבד, אחרי שהפגינו אחדות מקיר לקיר בכדי להדיח את וואחיד, מפגינים הפוליטיקאים האינדונזים מחלוקות עמוקות בנוגע לשאלת עיצוב עתידה של המדינה המוסלמית הגדולה בעולם: בחירת סגן הנשיא החדש, שתיעשה היום, תשקף את מצב הכוחות החדש בפוליטיקה המקומית, ותציג בפני האומה את צורתה ואופיה של הקואליציה של מגוואטי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by