בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נדחתה עתירת פרטנר נגד ההחלטה להעניק למירס רשיון מפעיל סלולר 

נדחתה עתירת פרטנר נגד ההחלטה להעניק למירס רשיון מפעיל סלולר

 
 
TheNet


השופט ברק: בית המשפט אינו יכול להתערב בהחלטת משרד התקשורת; פרטנר משכה את עתירתה; מירס תשלם למשרד התקשורת 25 מיליון דולר עבור הרישיון להפעיל שירותים סלולריים


 
 
 
 
 
 
 
 
 
בג"ץ החליט הבוקר (רביעי) לדחות את עתירתה של חברת פרטנר בכנגד ההחלאה להעניק למירס רשיון הפעלת שרותי סלולר.

נשיא בית המשפט,השופט אהרון ברק, המליץ בפני החברה למשוך עתירתה ואמר שאין הוא רואה מקום לבית המשפט להתערב בעניין. בתגובה הודיעה פרטנר על משיכת העתירה.
 
כזכור, לפני מספר חודשים עתרה פרטנר לבג"ץ נגד החלטת משרד התקשורת להעניק למירס רשיון מפעיל סלולר בלא מכרז, בטענה שאין לגבות ממירס מחיר שלא נקבע במכרז, או שאינו דומה למחיר שנקבע במכרז שבו זכתה פרטנר ושילמה 400 מיליון דולר.

מירס השיבה בתגובה, כי קצב הצטרפות הלקוחות החדשים עומד על 5,000 מנויים בלבד בחודש ומתן הרשיון לא סייע לה לתפוס נתח משמעותי משוק הסלולר.

מירס קיבלה רישיון מפעיל סלולרי בתחילת 2001. הרישיון אפשר לה לגבות תשלום בעבור שיחות נכנסות למנוייה, לחסוך בעלויות התפעול של החברה, להעניק למנוייה מספרי טלפון סלולרי וליהנות מדימוי של חברת סלולר.

משרד התקשורת התכוון להעניק למירס את הרישיון ללא תמורה, ואולם תחת הלחץ שהפעיל משרד המשפטים הסכים לגבות ממירס את מחיר הרישיון שנקבע מאוחר יותר על 25 מיליון דולר.

בתגובה להחלטת בג"ץ הודיעה חברת פרטנר, כי החליטה למשוך את עתירתה. בכך נענית החברה להצעתו של נשיא בית המשפט העליון, אהרון ברק, שהציע לה לעשות כן עקב החלטת משרד התקשורת, לפיה תשלם מירס 25 מיליון דולר תמורת רשיון המפעיל שלה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by