בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
'מלכת הגנבים' של הודו נורתה למוות בפתח ביתה 
 
 
חדשות נענע 

רעולי פנים הביאו את הקץ לחייה של פולאן דבי, שהחלו בעוני ואונס והסתיימו בפרלמנט ההודי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פולאן דבי (37), המכונה "מלכת הגנבים" של הודו, נורתה למוות הבוקר (רביעי) בידי רעולי פנים מחוץ לביתה שבניו דלהי. בכך הושם הקץ לחייה של דבי, אשר החלו בעוני ואונס, הפכו למסע נקמה והסתיימו בפרלמנט ההודי.
 
המניע לרציחתה אינו ברור, אם כי מפלגות הפרלמנט האזורי במחוזה של דבי החלו בהכנותיהן לבחירות בסוף שנה זו, וייתכן כי הרצח הוא על רקע פוליטי. חייה של דבי החלו בעוני ואונס, הפכו למסע נקמה והסתיימו בפרלמנט ההודי.

לדברי משטרת ניו דלהי, דבי יצאה ממכוניתה ועמדה להכנס הבייתה כשרעולי הפנים תקפו אותה וירו 3 יריות בראשה. היורים נמלטו במכונית שננטשה ברחוב סמוך. שומר ראשה נפצע משני כדורים והינו מטופל בביה"ח.

דבי שכונתה "מלכת הגנבים" צויירה כקורבן אונס מקסטה נמוכה, אשר החלה את קריירת הפשע שלה כמסע נקמה בתקופיה. היא פרצה לתודעה הציבורית בהודו ב- 1981, כאשר 22 בני אדם מקסטה בעלת מעמד גבוה נטבחו בצפון המדינה. דבי הכחישה כי הובילה את הרוצחים אך הסגירה עצמה למשטרה שנתיים לאחר מכן.

ב- 1994 השתחררה דבי על תנאי והצטרפה למפלגה פוליטית מקומית שייצגה את הקסטות הנמוכות. ב- 1996 נבחרה כחברת פרלמנט, נוצחה והודחה ב- 1998 אך ביצעה קאמבק מרשים ב- 1999.

דבי התפרסמה בעולם בזכות הביוגרפיה שלה, שנכתבה על ידי סופר לונדוני ממוצא הודי אשר הפך לידידה הקרוב, ובזכות הסרט התיעודי על חייה, "מלכת הגנבים", שהתבסס על הספר. את הסרט ביים שקהאר קפור, במאי הסרט "אליזבת".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by