בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ירידה של 40% במשרות ההיי טק הפנויות  

ירידה של 40% במשרות ההיי טק הפנויות

 
 
דבי קאופמן, דה-נט

כך עולה מנתוני ג'וב אינפו; מנכלי"ת החברה: מידי יום נשלחים כ-4000 קורות חיים, במאגר שלנו הצטברו כ-100 אלף פניות של מחפשי עבודה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"משך הזמן הממוצע של חיפוש עבודה למפוטר היי טק הוא 33 ימים, החל בתחילת התהליך שבו החליט המפוטר לשלוח קורות חיים ועד לקליטתו בחברה החדשה" - כך אומרת מנכ"לית החברה להשמה מקוונת של כוח אדם ג`וב אינפו, דליה קראיף גורסטמן. לדבריה, מאז תחילת המשבר בענף ירד שיעור המשרות הפנויות ביותר מ-40%. מספר המשרות הפנויות כיום הוא 2,123, לעומת 3,700 לפני כשנה.
 
לדברי קראיף גורסטמן מדי יום שולחים 4,000 איש את קורות החיים שלהם, ובמאגר קורות החיים של ג`וב אינפו הצטברו יותר מ-100 אלף פניות של מחפשי עבודה - 45% מהם אקדמאים מתחום ההיי-טק, 22% בוגרי מכללות והסבות מקצועיות, ו-6% יוצאי יחידות המחשב בצבא.

מנתונים שפירסמה באחרונה חברת המחקר IDC עולה כי שיעור הגיוס המקוון עולה ב-57.4% בשנה, והחברה חוזה כי ב-2004 יגיע היקפו של שוק זה ל-4.6 מיליארד דולר.

המחקר מתמקד בתהליך הגיוס המקוון בהעברת קורות חיים דרך האינטרנט ובאיתור מועמדים באמצעותו. תהליך הגיוס כולל הכנת תיאור התפקיד, הערכה והתאמה של המועמד, ראיונות, בדיקת המלצות ופרטים אחרים, הגשת הצעות עבודה, ניהול משא ומתן וחתימה על חוזה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by