בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"אנשי כוח 17 מאבטחים את מעבדת הנפץ של החמאס" 
 
 
חדשות נענע 

עדויות חדשות על הקשר שבין הרשות לטרור: מקורות בטחוניים טוענים כי המשמר הנשיאותי של ערפאת מאבטח אתרי יצור ואחסון תחמושת של החמאס. הפוריין ריפורט: המפקדים הפלסטינים הונחו להכין מאות חגורות נפץ למתאבדים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מקורות בטחוניים טוענים הבוקר (שישי), כי אנשי כח ,17 המשמר הנשיאותי של ערפאת, מאבטחים את מעבדת חומרי הנפץ של החמאס בשכם - אחת משתי המעבדות הגדולות ביותר בצפון השומרון.
 
לפי המקורות הבטחוניים, מאבטחים אנשי כח 17 גם את מחסני התחמושת של הזרוע הצבאית של החמאס, עז-א-דין אל קאסם. הדברים נמסרו הבוקר לכתב קול ישראל.

ככל הנראה, החל שיתוף הפעולה בין החמאס לאנשי כוח 17 בעת שהאחרונים שירתו כסוהרים בבתי הכלא של הרשות הפלסטינית, בהם נכלאו אנשי החמאס.
 

"המפקדים הפלסטינים הונחו להכין מאות חגורות נפץ למתאבדים"

עדויות נוספות לקשר הישיר שבין הרשות הפלסטינית לגורמי טרור חושף העיתון הבריטי "פוריין ריפורט", במאמר הסוקר את היערכות הפיקוד הפלסטיני לאפשרות של תקיפה קרקעית ישראלית בשטחי הרשות.

לדברי העיתון, הונחו המפקדים הפלסטיניים להכין מאות חגורות נפץ למתאבדים, ולהציב אנשים שמוכנים להקריב את חייהם בעמדות הקדמיות.

ההנחיות מורות עוד להכין אלפי בקבוקי תבערה ורימונים, לחסוך בתחמושת, ולחסום כבישים ראשיים במכוניות ישנות, כדי למנוע כניסת טנקים.
 
 

רוצים לדבר על זה?

כיצד תנוהל המערכה, ומה יהיה המחיר עבור ניצחון בה? היכנסו לפורום צבא וביטחון, והעלו השערות.

ומה יקרה אחרי המערכה? הסכם כפוי? אנרכיה? ממשל צבאי מחודש? בפורום אקטואליה בנענע מנסים, ממש עכשיו, לנחש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by