בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הרב עובדיה: המשיח ישלח את כל הערבים לג'הנום 
 
 
חדשות נענע 

בדרשה שנשא אמש אמר שרון כי הערבים "שורצים בירושלים כמו נמלים", וכי שרון "מפחד מאומות העולם". ח"כ בראכה (חדש) בתגובה: אין חידוש באמרה שהאיש ירד מהפסים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הרב עובדיה יוסף, מנהיגה הרוחני של ש"ס, נשא אמש (חמישי) דרשה בה אמר כי הערבים "שורצים בירושלים כמו נמלים", וכי המשיח, לכשיבוא, "ישלח אותם כולם לגיהנום" - כך מדווח היום אתר האינטרנט ynet.

 
"ערבים שולטים שמה, הכל ערבים. זה צריך הרבה גבורה איך להדיח את כל הרשעים האלה, איך לזרוק אותם... ילכו אל העזאזל" - דברי הרב בדרשה שנשא במוסדות "אור החיים".

הרב יוסף לעג גם למדיניות ההבלגה של ראש הממשלה שרון: "פוחדים מהם, גם זה אריק שרון, למה לא עושה מה שצריך לעשות? הלו? הבטיח יעשה שלום. למה לא עושה? פוחד מאומות העולם" - דברי הרב.

המשיח, לדברי הרב, יהיה הרבה פחות סבלני משרון, יגרש את הערבים, ויניס את אומות העולם: "יבוא משיח צדקנו יפחד מעליהם? יפחד מהם? יצפצף עליהם, יוקיע אותם, `ברוח שפתיו ימית רשע`. יעשה פוף אחד יעיף את כולם, מי זה אומות העולם? מה הם?".

ח"כ מוחמד ברכה (חדש) אמר הבוקר בתגובה, כי "אין חידוש באמרה שהאיש ירד מהפסים".

"עובדה אחת שהרב שוכח מדי פעם היא שהוא עצמו נחשב לערבי מבחינת התרבות, כיוצא עיראק" הוסיף ברכה. "טוב שהמערכת הפוליטית, החברתית ו`הרוחנית`, תקיא מתוכה סוג כזה של אנשים, סוג כזה של אמירות גזעניות, רדודות ונבובות".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by