בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קבוצת "m0sad" היא שהשחיתה אתרים ושרתים פלסטינים  

קבוצת "m0sad" היא שהשחיתה אתרים ושרתים פלסטינים

 
 
TheNet

כנקמה על מות חברם בפיגוע בדולפינריום; חברי הקבוצה: אנחנו רוצים להראות לעולם את האמת על הסכסוך הישראלי - ערבי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קבוצת צעירים ישראלים, חלקם עולים חדשים, הקוראים לעצמם "m0sad" הם האחראים לפריצה לעשרות שרתים, והשחתת פניהם של מאות אתרים פלשתינים. הקבוצה, המונה שמונה צעירים בין הגילאים 14 ו-25, התפרסמה לראשונה כשהפילה את אתר החיזבאללה למשך שש שעות, בחודש ינואר השנה.
 
"אנחנו לא האקרים. אנחנו רק רוצים שהעולם יידע את האמת על הסכסוך הישראלי-פלשתיני" אומר חבר הקבוצה, המשתמש בכינוי InfernoZ. חבר אחר בקבוצה, המשתמש בכינוי GoNe, מחזק את דבריו: "אנחנו בכלל לא קבוצת האקרים. אנחנו קבוצת אבטחה. המטרה העיקרית שלנו אינה להשחית אתרים פלסטיניים, אלא להגן על אתרים ישראלים", אומר GoNe.

לדבריהם, שיטות הפעולה מתחלקות לשתיים: מצד אחד, הם סורקים אתרים ישראלים, ושולחים מידע על בעיות אבטחה שמצאו בהם למנהלי השרתים. מצד שני, הם מחפשים אתרים אנטי ישראלים, אותם הם פורצים ומשחיתים. בין האתרים שהושחתו לאחרונה נמצא אתר האינטרנט של סוכנות הידיעות הפלשתינית, שבו הם הציבו נרות נשמה ותמונות של 137 החללים הישראלים של אינתפאדת אל אקצה.

"ידיד קרוב של אחד החברים ב- m0sad נהרג בפיגוע בדולפינריום, בתגובה השתמשנו בסקריפט אוטומטי והשחתנו את פניהם של עשרות אתרים בבת אחת" מספר InfernoZ.

עם זאת, יש להם גם גבולות משלהם. כשנשאלו מה דעתם על האתר הקורא לרצח ערבים, חברי הקבוצה התנגדו פה אחד לקריאות הללו. "זה כבר מוגזם" הם אומרים. לאור זאת, לא מפתיע שחלק מחברי הקבוצה מצהירים שיפסיקו לפרוץ לאתרים ערבים כשיגמר הסכסוך, "וגם כאשר האקינג יהיה חוקי" מוסיף GoNe. "מנהלי שרתים- אל תתעלמו מהודעות שלנו שאתם מוצאים במחשב. אנחנו לא רוצים להזיק. רק להגיד שיש לכם בעיה" הוא אומר.

"להרבה אתרים פרצנו בעזרת באגים בני כמה שנים. בסופו של דבר, השחתת פנים של אתר אינה פשע, אלא רק דרך להראות למנהל אתר שיש לו באג במערכת" מסכם InfernoZ את משנת הקבוצה, וממליץ למנהלים להתעדכן לעיתים תכופות, על כל צרה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by