בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
במאי 'כוכב הקופים': אני פוחד משימפנזות 
 
 
חדשות נענע 

הגירסה המחודשת של טים ברטון, לסרט הקלאסי מ-1960 צפויה להפוך ללהיט הגדול של הקיץ

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הבמאי האמריקני טים ברטון, שביים את מה שעתיד להפוך ללהיט החדש של הקיץ, הגרסה העדכנית לסרט "כוכב הקופים", מודה: אני פוחד מהצד האפל של הקופים.
 

"אם מעולם לא פגשת שימפנזה במציאות, זה עשוי להיות מאוד מאיים", אמר ברטון בראיון שפורסם ב`דיילי טלגרף` הבריטי, אתמול (שישי).

"הם מבהילים אותי", מודה הבמאי האמריקני, "הם יחייכו אליך וייראו מקסימים, אבל מתחת לפני השטח הם מסתירים מניעים אפלים. את הצד הזה באישיותם אני מנסה לחשוף בסרט".

"כוכב הקופים", עלה אמש בבכורה בקולנועים ברחבי ארצות הברית, ומהווה גירסה מחודשת לסרט הקלאסי משנת 1960, שבו כיכב השחקן הוותיק צ`רלסטון הסטון.

סרט המקור עוקב אחר עלילותיו של אסטרונאוט החוזר לכדור הארץ לאחר מלחמה גרעינית ומוצא עולם חדש הנשלט על ידי קופים ובני האדם הם עבדים. לדברי ברטון, בגירסה המחודשת נתן נקודת מבט מיוחדת בעיקר להתנהגות האופיינית לבן הכלאיים קוף-אדם.

"רציתי לחזור ולבקר בעולם הזה שוב. זה כמו סיפור מרתק מהמיתולוגיה או אגדה שאי אפשר לשכוח", אומר ברטון, שבין סרטיו הקודמים גם הגירסה המחודשת ל"באטמן".

השחקן הבריטי טים רות`, המגלם את דמותו של טייד, מנהיג צבא הקופים, מודה גם הוא, כמו ברטון, כי פחד מהקופים שהובאו לסט `לשחק` לצידו בסרט.

"לא התקרבתי אליהם", אומר רות`, "פחדתי. הם יקרעו אותך לגזרים אם רק תסתכל להם בעיניים", אמר בראיון לעיתון.

השחקנית הבריטית הלנה בונהם קארטר, אשר ברוב סרטיה, דרמות תקופתיות, מלוהקת לתפקידים צנועים יותר בדמות נשים בריטיות, מגלמת ב"כוכב הקופים" קופה בשם `ארי`. למרות זאת היא מודה: "נכשלתי בבית הספר לקופים - הייתי קופה צנועה למדי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by