בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צעיר אמריקאי יכרות את רגליו בשידור חי ברשת 

צעיר אמריקאי יכרות את רגליו בשידור חי ברשת

 
 
TheNet


הצעיר הנכה מתכוון להשתמש בגליוטינה ולחשוף את האירוע המזעזע ל-200 אלף גולשים דרך האינטרנט, תמורת תשלום של 20 דולר לגולש; מן הרווחים הוא מתכוון לממן פרוטזות חדשות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בחור אמריקאי בשם פול מורגן (33) מציע לקהל הגולשים לצפות בו כורת את שתי רגליו באמצעות גליוטינה בשידור חי באינטרנט, כדי לממן רכישת פרוטזות חדשות.
 
בתאריך ה-24 לאוגוסט השנה, היה מורגן מעורב בתאונה קטלנית, אחרי שנפל ממשאית ונדרס על ידי גרר של סירה. בעקבות הפציעה אושפז מורגן למשך 3 חודשים בבית חולים, והפך משותק בפלג גופו התחתון.

מורגן סיפר באתר שהקים לצורך העניין, כי הוא מעוניין להשתקם וכדי לעשות זאת הוא זקוק לפרוטזות חדשות על מנת ללכת שוב. כדי לממן את הפרוטזות החליט מורגן לגבות 20 דולר מכל גולש שמעוניין לצפות בכריתת רגליו ובנוסף להעניק לגולש אחד, שיזכה בהגרלה, טיסה ושהייה לצד מורגן, בזמן האירוע המזעזע.

מורגן מעריך, כי 200 אלף גולשים ישלמו ויצפו באירוע. באתר שלו עונה מורגן על מספר שאלות נפוצות, שהופנו אליו מצד גולשים רבים. כך למשל מסביר מורגן שהוא אינו מטורף. "זהו מעשה שחשבתי עליו מאוד ברצינות. לכל אלה שמפקפקים ויש להם עדיין חששות מהעניין, אני מתכוון לעבור הערכה פסיכולוגית מלאה כדי להוכיח שאיני מטורף".

בנוסף נשאל מורגן אם ישקול מכירה פומבית של הרגליים הכרותות וענה, כי זה אסור על פי החוק. "התכוונתי לרכוש רגליים אנושיות כדי לבחון את הגליוטינה. אבל התברר לי שזה לא חוקי למכור ולקנות חלקי אדם. מאחר ומכירה היא לא אופציה, אני מניח שהרגליים יוקפאו. אולי יום אחד המדע ימצא דרך לאפשר לי להשתמש בהן".

כריתת הרגליים באמצעות גליוטינה תערך ב- 19 לספטמבר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by