בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אלפי פלסטינים השתתפו בהלווית אנשי הפתח' 
 
 
חדשות  נענע

השישה נהרגו לפנות בוקר בפיצוץ במחסן בשומרון; הפלסטינים מאשמים את ישראל בחיסול ומאיימים בנקמה; ישראל: מדובר בתאונת עבודה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תנועת הפת``ח והרשות הפלסטינית מאשימות את ישראל בחיסול ששת אנשי הפת``ח, חברי הזרוע הצבאית של הארגון המכונה "גדודי השהידים של אל אקצה". השישה נהרגו לפנות בוקר (שני) בהתפוצצות במחסן לחלקי רכב משומשים על הדרך בין שכם לג`נין שבשומרון. עדיין לא ברורה הסיבה האמיתית לפיצוץ. בפתח` טוענים כי מדובר בפעולת חיסול ישראלית ומאיימים בנקמה.

מסע הלוויה של השישה יצא לפני הצהריים מג`נין לעבר הכפר טובאף שם נקברו; אלפי פלסטינים ובכירים מכל הפלגים ברשות ליוו אותם במסע.

 
בתחילה טענו הפלסטינים כי מדובר בירי של פגז טנק מעמדה סמוכה של צה``ל. גורמים בצה``ל הכחישו את הידיעה. אחר כך שינו הפלסטינים גירסאות וטענו כי מדובר, ככל הנראה, בתאונת עבודה, משום שהגג הועף החוצה. עם זאת, כעת מאשימים הפלסטינים שוב את ישראל באחריות לפיצוץ משום שמדובר בשישה מבוקשים על ידי ישראל.

שלושה מההרוגים היו חברים גם במודיעין הצבאי בראשותו של מוסא ערפאת, שניים מהם היו מבוקשים בשל הקשר שלהם לפיגוע בקו 51 בדרך פתח תקווה בת"א, סמוך לאולמי רסיטל, בחודש דצמבר האחרון.
 

ישראל: מדובר בתאונת עבודה

סגנית שר הביטחון, דליה רבין פילוסוף, אומרת כי לפי המידע שהידיה מדובר בתאונת עבודה של מחבלים ולא בפעולת סיכול ישראלית. לדבריה, זו לא פעם ראשונה שמתרחשת תאונת עבודה מסוג זה למחבלים, שמעוניינים להפעיל את המטענים כנד ישראלים. "למזלנו, גם תקלות כאלו מתרחשות והם משלמים על כך בחייהם", אמרה רבין בראיון לגלי צה``ל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by