בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מוטורולה ישראל תייצר עבור UPS פרוייקט בטכנולגיית הדור השלישי 

מוטורולה ישראל תייצר עבור UPS פרוייקט בטכנולגיית הדור השלישי

 
 
כתב דה נט

שווי העסקה: כ- 100 מיליון דולר; מנהל הפיתוח העסקי של החברה: יש בידנו בקשות למערכות דומות נוספות ברחבי העולם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מוטורולה ישראל הודיעה היום, כי תפתח ותייצר עבור ענק המשלוחים UPS פרוייקט בתחום הדור השלישי, בהיקף של כ- 100 מיליון דולר. מדובר במסופון, שישמש למיון חבילות במרכזי המיון של UPS. המסופון יפותח על-ידי מוטורולה ישראל וייוצר במפעלה שבערד.
 

המסופון, שגודלו קטן משתי חפיסות סיגריות, יכלול 2 מכשירי רדיו אלחוטי: רדיו אחד לתקשורת רשת חיצונית WLAN, ורדיו שני בטכנולוגיית בלוטות` לתקשורת עם קורא הבר-קוד, הנמצא על אצבע המפעיל (ring-scanner) באופן המבטל את הצורך בחיבור פיזי.

למוטורולה ישראל היסטוריה של פעילות מוצלחת בת כ- 10 שנים עם חברת UPS, בהיקף מצטבר של כ- 800 מיליון דולר. האתגר המקצועי בפניו עומדת מוטורולה ישראל בפרוייקט הנוכחי הוא היכולת להגשים את פריצת הדרך הטכנולוגית הנדרשת תוך שימת דגש על קומפקטיות המכשיר, קשיחות ועמידות, נוחות למשתמש - ועלות סבירה.

"זוהי המערכת המתקדמת מסוגה בעולם, ורשת התקשורת האלחוטית המקומית הגדולה בעולם, אשר תקיף 150 אלף משתמשים בכ- 2000 מרכזי מיון של UPS ברחבי העולם", אמר מנכ"ל מוטורולה ישראל, אלישע ינאי. "כדי להצליח בפרוייקט כה מורכב בעידן המודרני יש צורך לשלב מספר רב של מומחיויות וטכנולוגיות", הוסיף ינאי.

"יש בידינו בקשות לאספקת מערכות נוספות מסוג זה, ברחבי העולם. מוטורולה רואה במוצר זה פלטפורמה, אשר יהיו לה יישומים רבים בתעשיית הרכב, בתעשיית המזון ועוד", אמר מנהל הפיתוח העסקי של תחום תקשורת הנתונים האלחוטית במוטורולה תקשורת ישראל, אודי קטינא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by