בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הפלסטינים: התקפת צה"ל בעזה היא פעולת טרור 
 
 
חדשות נענע 

מקורות ברשות הפלסטינית פנו לארה"ב בבקשה "לעצור את הכיבוש הישראלי", בעקבות תקיפת מסוקי חיל האוויר; דובר ממשל האמריקני: נשלח משקיפים רק אחרי הפסקת אש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"ישראל הורסת כל מאמץ להחייאת תהליך השלום וממשיכה בהריסתו ובמימוש תוכניותיה הצבאיות נגד הפלסטינים" - כך נאמר בהודעה רשמית שפרסמה הרשות הפלסטינית הערב (שני), בעקבות התקפת צה"ל בעזה.

 
במקביל, פנתה הרשות הערב לארה"ב בבקשה לעצור את מה שכונה על ידם "הכיבוש הישראלי, והתקיפה חסרת התקדים בעזה". באותה הבקשה זכנתה תקיפת מסוקי צה"ל ברצועה לכינוי "פעולת טרור".

 

התקיפה בעזה

עדי ראייה דווחו כי מסוקי צה"ל טסו אחר הצהרים בשמי עזה, וירו ארבעה טילים לעבר יעדים שונים, שככל הידוע היו מאוכלסים באותה השעה.

גורמי ביטחון בישראל מדווחים כי היעדים שהופצצו שימשו להכנת פצצות מרגמה ואמצעי לחמיה נוספים, ששימשו את אירגוני הטרור נגד ישראל.
 
 

הממשל האמריקני: הפסקת אש ממושכת - תנאי לשליחת משקיפים

"הפסקת האש לזמן ארוך היא תנאי הכרחי, רק אז תועלה שאלת המשקיפים, ובנושא זה אמר הנשיא בוש כי הדבר צריך להיעשות בהסכמת שני הצדדים" - כך אמר הערב דובר הבית הלבן, ארי פליישר.

פליישר הוסיף כי ארה"ב קוראת לישראל ולפלסטינים להפגין איפוק. "האירועים האחרונים מזכירים בצורה מדאיגה עד כמה המצב במזרח התיכון נפיץ" אמר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by