בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חשד: בעל 'קפה אינטרנט' בכ"ס סחט עשרות מהמרים 

חשד: בעל 'קפה אינטרנט' בכ"ס סחט עשרות מהמרים

 
 
עמית בן-ארויה

אתמול הוגשה בקשה להארכת מעצרו של רפי אוחנינה עד תום ההליכים; הוא מואשם בסחיטת צעירים שהימרו בבית הקפה שלו דרך האינטרנט

 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרקליטות מחוז מרכז הגישה אתמול (שני) בקשה להאריך את מעצרו של רפי אוחנינה, בן 28, תושב הוד השרון ובעל "קפה אינטרנט" בכפר סבא, עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.
 

אוחנינה מואשם, כי יחד עם שני קרובי משפחה ואדם נוסף, קשר קשר לחטיפת צעיר בן 23 מכפר סבא לשם סחיטה באיומים. למרות אישום בודד זה, במשטרה חושדים כי אוחנינה סחט עשרות אנשים.

מהחקירה המשטרתית, שעדיין נמשכת, עולה כי צעירים רבים הימרו בבית הקפה של אוחנינה באמצעות האינטרנט וצברו חובות בסכומים הנאמדים במאות אלפי שקלים. החובות גדלו, בעיקר בשל אשראי שהתפתו הצעירים לקחת מאוחנינה. החשוד דירבנם, על פי החשד המיוחס לו, להמשיך ולהמר.

במקרה המפורט בכתב האישום, שהוגש לפני שבוע לבית המשפט המחוזי בתל אביב, קיבל הצעיר מאוחנינה אשראי כספי לאחר שכשל בהימורים בבית הקפה ובמקומות אחרים.

"הוא הימר על כל דבר כדי להחזיר את הסכום", אמר מקור משטרתי. חובו לאוחנינה הגיע ל-190 אלף שקלים. כתוצאה מהאיומים לכאורה של אוחנינה נגדו, נאלץ אביו של הצעיר למכור את דירתם. לפי כתב האישום, שלח אוחנינה שלושה אנשים לחטוף את המתלונן כדי לאיים עליו, אך בסופו של דבר, הצליח האחרון להימלט מהם וירד למחתרת.

במשטרה מציינים כי אוחנינה, עבריין מוכר, עוסק בעיקר בגביית חובות ומלווה בריבית בשוק האפור ובית הקפה הוא למעשה עסק צדדי שלו. ההערכה היא שעשרות אנשים נפגעו ממנו, אך חוששים להגיש תלונה נגדו.

"החקירה היא קשה, כי אנשים פוחדים לשתף פעולה", אמר אמש ראש מחלק תשאול ביחידה המרכזית מרכז, סנ"צ חיים פדלון, על הפער בין החשדות לכאורה ובין כתב האישום, "יחד עם זאת, לא מן הנמנע שבמהלך המשפט יוגשו כתבי אישום נוספים נגד אוחנינה".

לאוחנינה עבר פלילי עשיר בתחומי האלימות והסחיטה באיומים. כמו כן תלוי ועומד נגדו מאסר על תנאי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by