בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הכספת ברשת - מעכשיו על כסף אמיתי 

הכספת ברשת - מעכשיו על כסף אמיתי

 
 
יניה קרן, דה-נט

קשת אינטראקטיב ונטוויז'ן משיקות היום את 'מסלול הכסף' באתר הכספת on-line; המשחק יאפשר לגולשים לזכות בפרס בסך 10 אלפים שקל מידי שבוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
החברות `קשת אינטראקטיב` ו`נטוויז`ן` השיקו היום (שלישי) את "מסלול הכסף", באתר "הכספת", בו יכולים הגולשים המשתתפים לזכות ב-10 אלפים שקל מידי שבוע.
 
בכדי לזכות בפרס השבועי יידרשו הגולשים לשלם דמי השתתפות בסך 1.90 שקל למשחק (מינימום 5 משחקים). כל משחק מורכב משני סיבובים. בסיבוב הראשון נדרשים הגולשים לענות על 10 שאלות, לכל שאלה מוקצה זמן של 20 שניות. על מנת להמשיך לסיבוב הבא נדרשים הגולשים להשיב לשאלת "נכון לא נכון" ומי שעונה נכונה מתקדם לסיבוב הבא, הכולל עשר שאלות נוספות ברמת קושי גבוהה יותר.

המערכת תסכם את תוצאות חמשת המשחקים הטובים ביותר של הגולש באותו שבוע, והשחקן שישיג את סכום הנקודות הגבוה ביותר (באותו שבוע) יזכה בפרס הראשון.

אתר הכספת on line הושק בישראל בסוף ינואר 2001. מספר השחקנים הרשומים באתר מגיע ללמעלה מ- 100,000 איש. עד היום שוחקו מעל מיליון משחקים. זמן השהייה הממוצע באתר הוא 27 דקות. אתר הכספת און ליין מכיל 15,000 שאלות שנכתבו במיוחד עבורו ומתעדכנות על בסיס יומי. הפורמט מקנה לגולש מגוון אפשרויות משחק יחיד, ובקרוב גם משחק "ראש בראש" בו יוכלו שחקנים להתמודד אחד מול השני.

"מסלול הכסף" מיועד לכלל הגולשים, שיוכלו להצטרף אליו באמצעות כרטיס האשראי. לקוחות נטוויז`ן שישתתפו במשחק ייהנו מסכום זכייה מקסימלי הגבוה ב-10 אחוז מן הסכום הרגיל, ובמשחק שישי חינם, כמו כן יוכלו הלקוחות לשלם את דמי השתתפות דרך חשבון האינטרנט.


לאחרונה הושק גם מסלול סלולרי של המשחק בשיתוף חברת סלקום, ובמהלך העונה הנוכחית עתידה חברת קשת, לשדר תוכנית מיוחדת בה יתחרו זוכה מסלול הכספת בסלולר, אלוף האינטרנט ואלוף הטלוויזיה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by