בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סבב פיטורים נוסף בג'ון ברייס 

סבב פיטורים נוסף בג'ון ברייס

 
 
יניב קרן, מערכת דה נ

בית הספר ללימודי תוכנה ומקצועות היי טק פיטר כ-40 אחוז מעובדי מחלקת הקונטקט סנטר ועובדים נוספים מצוות ההדרכה; מנכ"ל החברה: אנחנו מתאימים את ההוצאות לצפי ההכנסות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת ג`ון ברייס החלה היום (שלישי) בסבב פיטורים נוסף, זאת לאחר שלפני כחודשיים פיטרה החברה עובדים ממחלקות שונות בחברה. הסבב הנוכחי כלל בעיקר פיטורים ממחלקת הקונטקט סנטר (מחלקת קשרי לקוחות ומכירות) ומספר מדריכים מתחומים בהם הורגשה ירידה בביקושים.
 

"אנחנו נמצאים בתהליך מתמשך של התאמת ההוצאות לצפי הכנסות", אמר מנכ"ל משותף בחברת בג`ון ברייס ובחברת מנטרג`י, זיו מנדל. ג`ון ברייס הדרכה נמצאת בבעלות מלאה של חברת מנטרג`י ומתמחה בהשתלמויות לארגונים, וקורסי הסבה לאקדמאים.

מנדל מאשר כי לאור הירידה החדה בביקושים לקורסים מתחומים מסויימים, שהורגשה בחודשים האחרונים, החליטה החברה על קיצוצים. לדבריו הירידה הגדולה ביותר נרשמה בקורסים לניהול תוכן באינטרנט, עיצוב אתרים וכן בשפות תכנות הנחשבות מיושנות. עם זאת מציין מנדל החברה מתכוונת להרחיב את מצבת כוח האדם שלה בתחום ניהול הרשתות.

"ישנם תחומים שעדיין נחשבים למבוקשים כגון אורקל DBA וניהול רשתות וגם שפות התכנות החדשות של מיקרוסופט", אומר מנדל.

הקיצוצים המשמעותיים שבוצעו היום היו כאמור מקרב מחלקת הקונטקט סנטר, בה פוטרו כ-40 אחוז מהעובדים. מנדל מסביר, כי מהלך זה בוצע בגלל ירידה חדה בהתעניינות לגבי קורסים. עם זאת הוא מציין, כי מחלקת הקונטקט סנטר מונה עדיין כעשרים עובדים.

ההאטה בתחום נתנה אותותיה גם במספר הבוגרים שמצאו עבודה לאחר הקורס, אולם לדברי מנדל אחוזי ההסבה עדיין גבוהים, לעומת מגזרים אחרים במשק בהם מתקשים בוגרים למצוא עבודה כגון משפטים או ראיית חשבון.

מנדל מסביר שהחברה ממשיכה לשמור על יציבות גם בתקופת המשבר: "הפעילות העיקרית שלנו היתה מאז ומעולם מיועדת לארגונים ולא הסבה לצרכנים פרטיים, אומנם הרחבנו את תחום ההסבה לפני כשנה בגלל הביקוש הגדול, אבל כיום, לאור הירידה בביקושים אנחנו מצמצמים אותו. גם בקרב הביקוש להשתלמויות חלה ירידה, אולם הוא מספק עדיין הכנסות נאותות".

שקלתם מיזוג עם בית ספר אחר?

"כל בתי הספר בארץ פנו אלינו בשנה האחרונה, אבל בחרנו לא לנקוט במהלך כזה מאחר והוא לא יסייע לנו רבות".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by